Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bezzubá odveta století? Mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem vyšuměla nevraživost

Během tiskovky k 54. galavečeru Oktagonu se uskutečnil i staredown odvety století. Karlos Vémola a Attila Végh se opět střetnou v kleci již v červnu 2024.
Zdroj: Foto extra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 8 fotografií
Odveta století

Odveta století se blíží! Česká legenda Karlos Vémola a slovenský miláček Attila Végh se po dlouhých čtyřech letech opět střetnou v kleci. Na Oktagonu 58 se fanoušci konečně dočkají dlouho očekávané odvety. Vrátí "Terminátor" svému soupeři bolestivou porážku a odejde tentokrát s vítězstvím? Během tiskové konference Oktagon proběhl oficiální staredown, který se rozhodně nenesl ve vyhroceném duchu jako před prvním duelem. Na místě nechyběla redakce eXtra.cz, která pro vás atmosféru zachytila. Namísto nemilosrdných pohledů si oba drsňáci vyměňovali úsměvy. 

"Uběhly už čtyři roky od Zápasu století a odpověď na tento proslulý zápas – Odveta století – je konečně tady! Dvě legendy bojových sportů. Dvě výrazné osobnosti. Dva velikáni svých národů se opět střetnou tváří v tvář v kleci, tentokrát pod širým nebem na historicky největší akci OKTAGON MMA! Zažijte tuto epickou bitvu na vlastní kůži. Poprvé v historii českého a slovenského MMA na fotbalovém stadionu. Už 8. června v pražském Edenu." Takto organizace promuje dlouho očekávaný duel, odvetu mezi českým "Terminátorem" Karlosem Vémolou a miláčkem slovenského publika Attilou Véghem.

Rozhovor s Attilou Véghem:


Odveta století Vémola vs. Végh se blíží

Od proslulého zápasu století, který tehdy celkem nečekaně ovládl právě slovenský bijec Attila Végh, uběhly již čtyři roky, během kterých fanoušci opakovaně volali po odvetě, jež se ale dlouhou dobu zdála být utopií. Sen mnohých se přesto nakonec vyplnil.

Souboj Vémola versus Végh 2 se uskuteční již začátkem června, a to na dosud největším galavečeru Oktagonu na pražském fotbalovém stadionu Eden. Jenže jak se zdá, ostrých předzápasových přestřelek a trashtalků se tentokrát fanoušci nedočkají. Vypadá to, že veškerá nevraživost, která přicházela především ze strany Karlose Vémoly, již vyprchala. Soupeři se střetli tváří v tváří během oficiální tiskové konference Oktagon v Ostravě, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, a dlužno dodat, že fanoušci nevycházeli z údivu. Namísto nemilosrdných pohledů došlo na vyměňování úsměvů.


Zatímco před čtyřmi lety si nemohli přijít na jméno, nyní se zdálo, že by klidně po skončení akce vyrazili i na společné pivo. Například staredown se nesl ve velmi přátelském duchu, jak se můžete podívat v galerii. Fanoušci se však nemusí obávat, atmosféra společně s blížícím se zápasem nejspíš zhoustne.

Karlos Vémola dokonce během tiskovky oznámil, že v rámci tohoto duelu naprosto mění svůj dosavadní tréninkový plán, ohlásil změnu kondičního trenéra a odlet do zahraničí. Na Végha se bude připravovat v Americe a následně i na kempu v Thajsku.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy