Na první pohled se zdá, že všichni účastníci soutěže Tvoje tvář má známý hlas táhnou za jeden provaz. Ale když se poptáte, co se děje v zákulisí, zjistíte, že to mezi účastníky velmi populární show zas tak růžové není.

Už jsme psali o tom, že Iva Pazderková si příliš nesedla s Markétou Procházkovou. Jeden čas ji příkře hodnotila, ale nyní si dala říct a je na sexy Markétu už hodnější. Důvod? Iva ví, že minulou sérii patřila ke hvězdám Tváře a nyní se mohla cítit ohrožená.

Velmi napjatý je vztah mezi Yemim a Davidem Gránským. Yemi prý v Davidovi vidí své horší já a nelíbí se mu, že Gránský je až moc sebevědomý. Nebo skoro až nafoukaný. Na straně druhé je jasné, že David na to má, protože v Tváři předvádí zatím parádní výkony.

Šušká se také o tom, že Miroslav Etzler by nešel na pivo s Honzou Cinou. Prý jsou oba názorově i věkově zcela jinde a nemají si co říct.

Zajímavý je také případ Ivany Jirešové. Ta sice v neděli vyhrála, ale po Etzlerovi to byla zřejmě další výhra z lítosti. Její Björk zas tak fenomenální nebyla. Hovoří se o tom, že s Ivanou nejlépe vychází Jan Cina. Právě on jí dává běžně dost vysoké známky.

Nejoblíbenější prý je v kolektivu Anička Slováčková. Zřejmě si ji všichni oblíbili z lítosti – přeci jen vidí, jak její tatínek zametá s Dádou Patrasovou.