Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bezpečnost v Riu neexistuje: Bronzového judistu napadli přímo na pláži a skončil v nemocnici!

Takhle skončil judista – s monoklem.
Zdroj: Twitter.com
+ Další 2 fotografie
Téma bezpečnosti na olympijských hrách v Riu je snad nejvíce diskutovaným vzhledem k tomuto sportovnímu svátku. O tom, že organizátoři neodvádějí zrovna dobrou práci, by mohl mluvit judista Dirk Van Tichelt. Ten byl totiž napaden a skončil v nemocnici!

Další incident hlásí Rio. Dvaatřicetiletý belgický judista nezapomene na svoje oslavy na proslulé pláži Copacabana. Krátce po jeho velkém úspěchu ho totiž okradla zlodějka o mobilní telefon a utekla se schovat do hotelu.

„Můj tréninkový partner mluvil s dívkou, jež mu znenadání vzala mobilní telefon a utekla se schovat do hotelu. Běželi jsme za ní, ale hotel měl přede dveřmi ochranku a od jednoho z těch mužů jsem dostal ránu,“ cituje sportovce server echo24.cz.

Incident nakonec skončil pro Van Tichelta návštěvou nemocnice, což potvrdil Belgický olympijský výbor. Sportovec se ale ukázal jako frajer, protože hned druhý den dával s monoklem rozhovory všem médiím.

Opět se tak potvrdilo, že organizátoři LOH mají velké problémy s tím, aby sportovcům zajistili bezpečnost. Už od začátku her se objevují stížnosti na krádeže ve vesnici, útoky na autobusy nebo unášení zahraničních turistů. Je jasné, že podobná kriminalita bude v Riu pokračovat.

Související články

Další články