Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Běžkyně v balerínkách Anička (16) je těhotná: Předzvěst sousedky se naplnila!

Šestnáctiletá Annamária Horváthová je těhotná.
Zdroj: Se souhlasem Centrum voľného času CVrČek, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Předzvěst

Mohla být novou slovenskou atletickou nadějí. Jenže se zdá, že se Annamária Horváthová (16) rozhodla jít jiným směrem. Slovenský web Nový čas zjistil, že je těhotná, ale přítel ji už stihl opustit. Děsivé na tom všem je, že přesně takový osud jí předvídala sousedka žijící ve stejné chatové osadě jako Annamária.

Sportovní kariéra jde do pozadí. Šestnáctiletá romská atletka Annamária Horváthová je těhotná, jak o tom informoval slovenský web Nový čas. Potomka má čekat s partnerem, s nímž randila deset měsíců. „Rozešli jsme se, má jinou přítelkyni,” prozradila smutně slovenskému webu.

Mladý talent

Talentovaná atletka Annamária pobláznila Slovensko v roce 2018, kdy v závodě na 750 metrů s předstihem vyhrála nad svými soupeřkami, přičemž běžela jen v cvičkách. V červnu 2021 navíc vyhrála další závod v běhu na 1500 metrů na mistrovství Slovenské republiky dorostenců a dorostenek v Košicích.

Dívka celý život vyrůstala v příhraniční osadě Moldava nad Bodvou na Slovensku. V červnu se za dívkou vydali reportéři serveru pluska.sk a pohled je šokoval.

Šokující předzvěst

Když se Annamárie reportéři zeptali, jestli se chce běhu věnovat i nadále, jen pohodila rameny. Své plány do budoucna prý příliš neřeší, ale chtěla by se vyučit cukrářkou. To by ji bavilo. Reportéři také navštívili osadu v Budulovské ulici, kde mladá sportovkyně bydlí. „Hledáte balerínku?” ptala se jich jedna z místních, která zároveň dodala, že tu už nežije a s přítelem bydlí v jiné části osady. „Napište, že Sebastian, který má jen sedmnáct, vyhodil družku s dvěma malými dětmi a vzal k sobě Annamárii,“ prozradila žena.

Maminka nadané atletky ale vše popřela. „Bydlí s námi. Já chci, aby sportovala, aby měla lepší život. Udělám všechno pro to, aby to tak bylo i za rok,” říkala maminka dívčiny. Jedna ze sousedek si ale už v té době myslela něco jiného. „Balerínka do léta skončí se sportem, protože bude těhotná. Její matka s tím nic nenadělá. Je to její první chlapec, je do něho velmi zamilovaná a teď ji nic jiného nezajímá,” šokovala svou výpovědí a nakonec se ukázalo, že je to pravda.

Související články

Další články