Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bezesná noc a otřesná bolest hlavy? Stále jste pod vlivem síly krvavého Měsíce! Jak z toho ven?

Krvavý úplněk o sobě dal vědět ve velkém.
Zdroj: archiv
Nemohli jste v noci spát a sužuje vás nesnesitelná bolest hlavy? Včerejší krvavý Měsíc v úplňku byl k velkému množství lidí nemilosrdný. Poradíme, jak se teď chovat, aby problémy odezněly co nejrychleji.

Není to jenom vliv na přírodní jevy, úplněk se značně podepisuje i na psychickém a fyzickém stavu lidí. Z krvavého Měsíce, který včera ozářil oblohu, měli obavy i zkušení astronomové. Pokud jste v noci nespali a nyní trpíte migrénou, téměř jistě jste stále pod vlivem sil superúplňku.

Tentokrát měli v noci problémy nejenom ti, které nespavost trápí pravidelně. Mocná energie krvavého úplňku zasáhla skoro všechny. Na některé mohla působit natolik, že se jim zcela proměnilo chování. Z uťápnutých duší se z vteřiny na vteřinu mohli stát největší frajírci široko daleko.

Nebojte, špatná nálada a fyzické potíže odezní. S tím, jak bude úplněk slábnout, budou ustávat i s ním spojené problémy. Jestliže je to jen trochu možné, udělejte si meduňkový čaj a ještě zalezte pod peřinu. V odpoledních hodinách by už vše mělo být tak, jak má.

Související články

Další články