Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Bezesná noc a otřesná bolest hlavy: Následky dušičkového ÚPLŇKU jen tak nezmizí

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Dušičkový úplněk
Nemohli jste v noci spát a sužuje vás nesnesitelná bolest hlavy? Včerejší Měsíc v úplňku byl k velkému množství lidí nemilosrdný. Poradíme, jak se teď chovat, aby problémy odezněly co nejrychleji. Problémy však mohou přetrvat až do 2. listopadu.

Není to jenom vliv na přírodní jevy, úplněk se značně podepisuje i na psychickém a fyzickém stavu lidí. Z dušičkového Měsíce, který včera ozářil oblohu, měli obavy i zkušení astronomové. Pokud jste v noci nespali a nyní trpíte migrénou, téměř jistě jste stále pod vlivem sil úplňku volajícího na všechny zesnulé.

Tentokrát měli v noci problémy nejenom ti, které nespavost trápí pravidelně. Mocná energie dušičkového úplňku zasáhla skoro všechny. Na některé mohla působit natolik, že se jim zcela proměnilo chování. Z uťápnutých duší se z vteřiny na vteřinu mohli stát největší frajírci široko daleko.

Nebojte, špatná nálada a fyzické potíže odezní. S tím, jak bude úplněk slábnout, budou ustávat i s ním spojené problémy. Jestliže je to jen trochu možné, udělejte si meduňkový čaj a ještě zalezte pod peřinu. Nezapomeňte však, že síly Měsíce přestanou zcela působit až po Dušičkách, tedy 2. listopadu.

Související články

Další články