Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Bezesná NOC a bouřlivé emoce: Může za to ÚPLNĚK nebo POSTELOVÉ HRÁTKY!

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
VLIV MĚSÍCE
Dala vám dnešní noc zabrat? Že úplněk ovlivňuje spánek, to není v astrologii žádným překvapením. Náš organismus je ovlivněn měsíčními fázemi. Spánkový deficit může zapříčinit zvýšené emoce a bouřlivé procesy. Tentokrát jste ale s Měsícem ve Štíru mohli prožívat velmi intenzivní sexuální dobrodružství. Takže co vlastně způsobilo vaši nespavost? Čtěte!

Když vás Měsíc obtěžuje

Síla úplňku vytváří pocity neklidu při spánku. A proč vlastně? Pocity neklidu se mohou objevit kvůli nadbytku energie při úplňku. Jelikož může být adrenalin vyšší, dochází tak k měsíčnímu obtěžování. Vlivem energií při úplňku můžete pociťovat menší potřebu spánku. Probouzíte se dříve a cítíte napětí? Znáte to? To je přesně ono!

Co narušilo vaše klidné spaní?

Je známo, že úplněk narušuje nejhlubší fázi spánku, ale i noční světlo může způsobit špatné usínání a samotné spaní. Ve spojení se zvýšenými energiemi to může být pro naše tělo velký zápřah. Ale tentokrát se energie Měsíce soustředily i jinam. A to na vaše sexuální touhy a dovednosti. Štír patří k nejerotičtějším znamením, takže vás mohl stáhnout ke svým nemravným představám. A vy jste se nevyspali jenom proto, že jste se pokoušeli posunout vaše hranice v sexu.

Při tomto sexy magickém úplňku vám tedy nedostatek spánku nemusel být až tak nepříjemný. Vaše energie byla vyburcována na maximum. Ale protože Měsíc působí na naše podvědomí, není divu, že ovlivňuje naše vzorce spánku. Tak jakou noc jste prožili vy? Vášnivou, se snídaní do postele, nebo jste se ráno probudili s kruhy pod očima?

Související články

Další články