Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Bezdomovkyně z Říma (21), kterou měli za unesenou Maddie: Po dvou letech se vrátila domů! Jak teď vypadá?

Jak dnes vypadá dívka, která v Římě žila dva roky na ulici?
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Po dvou letech se vrátila domů! Mladá Švédka Embla Jauhojarvi (21) jela původně do Říma studovat italštinu, ale osud jí nepřál. Souhrou několika okolností, víceméně vlastní vinou, se ocitla na ulici. Prožila si své, a přestože už rok byla v kontaktu s rodiči, domů se vrátila až nyní. Jak dnes dívka, kterou považovali za unesenou Maddie McCann, vypadá a co dělá?

Touha po samostatnosti může mít někdy nedozírné následky. Přesně to je případ Embly Jauhojarvi, která před dvěma lety odjela studovat do Říma Chtěla se tak moc odtrhnout od rodiny, až se jí to vymklo z rukou a jedenadvacetiletá dívka skončila na ulici.

Její příběh byl docela zapeklitý. Dlouhou dobu si policisté mysleli, že jde o už deset let pohřešovanou Maddie McCann unesenou v Portugalsku. Dívka původem ze Stockholmu totiž nejprve tvrdila, že pochází z Velké Británie.

Až v listopadu 2016 ji přijeli do italské metropole zachránit rodiče, ale Embla zůstala. Do rodného Švédska se vrátila až v srpnu minulého roku. "Bylo to krásné, strašně moc mi chyběla. Všechno se zase začalo dařit, když se vrátila," popisuje pro DailyMail.co.uk se slzami v očích dívčin otec.

Embla je nyní šťastná, vypadá dobře a chce se opět pustit do studií. "Myslím si, že se vrhne do studia práv nebo ekonomie, uvidíme," libuje si táta, který může být na dceru zase konečně pyšný.

Alespoň jeden příběh se dobral šťastného konce. Po unesené Maddie není po tolika letech stále ani stopy a policisté už dlouho naznačují, že rodiče by měli přestat doufat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy