Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Bezdomovec nalákal chlapce (†12) na bonbony, znásilnil ho a poté zabil

Zdroj: youtube.com/Star showbiz
Bestiální čin
Chlapec Rodion Volkov (†12) naletěl na známý trik s bonbony, před kterým varují děti rodiče i učitelé. Na lest s cukrátky bohužel doplatil klučina z ukrajinského města Dněpr, kterého znásilnil a zabil bezdomovec.

Klučina Rodion zrovna mířil domů z fotbalového tréninku, když v tom k němu na ulici přistoupil cizí muž. Bezdomovec (59) si podle webu metro.co.uk získal důvěru dítěte tím, že ho vzal do nedalekého obchodu s potravinami a koupil mu sladkosti.

Pátrání policie

Podle záběru z obchodu se oba chovali klidně. Muž po cestě z obchodu přesvědčil důvěřivého Rodiona, aby s ním zašel do prázdné budovy, umístěné v nedalekém parku. Poté došlo k nejhoršímu. Bezdomovec nejprve chlapce znásilnil a poté uškrtil.

Když se dlouho chlapec nevracel domů, zavolali rodiče na policii. Strážníci vysledovali Rodionovu polohu díky jeho telefonu.

Nález těla

"Jakmile policisté vstoupili do zchátralé budovy, viděli muže ležícího na matraci pokryté hromadou oblečení, který byl velmi nervózní a rychle si natahoval kalhoty, " sdělila policejní mluvčí Ludmyla Kopylenko místním sdělovacím prostředkům.

Když pak sundali z matrace hromadu šatů, objevili chlapcovo nahé tělo. Bezdomovec se k činu na místě doznal a přiznal, že měl s Rodoinem sex i po jeho smrti. Chlípnému muži hrozí doživotí.

Související články

Další články