Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Bezcitný děda málem utýral vnučku (20) k smrti: Nechal ji vyhubnout na 17 kilo!

Vlastní dědeček málem utýral mladou Japonku k smrti.
Chybělo málo a mladá Japonka (20) z Kjóta mohla být po smrti. Vlastní dědeček, který ji dostal do péče, když jí bylo deset, ji totiž léta nepředstavitelně trýznil. Zakazoval jí jíst a zašlo to až tak daleko, že nebohá dívka vážila pouhých 17 kilogramů. Nepochopitelný příběh hýbe celým světem.

Bylo jí teprve deset let, když mladou Japonku svěřili do dědečkovy péče. Ten ji z důvodů, které nelze pochopit, mučil hladem. Nyní dvacetiletá žena z města Kjóto se s šokující životní zkušeností svěřila a nejen pro teenagery se stala hrdinkou.

Málokdo si dovede představit, co pod dědečkovou střechou dívka musela prožívat. „Když mě viděl, že jím, kopal mě do břicha,“ vzpomíná Japonka, která je dnes z nejhoršího venku.

Bylo za pět minut dvanáct, když týranou dívku přijímali do nemocnice. Ani lékaři nemohli pochopit, jak se tohle mohlo stát. Povedlo se jim ji stabilizovat a zachránit jí život. Krůčky k úplnému zotavení byly ale obtížné a velice zdlouhavé.

Dívka totiž nechtěla jíst. Není divu, tělo na příjem potravy nebylo zvyklé. „Všechno jídlo vždy vyplivla. Cokoliv snědla, nakonec stejně vyzvracela,“ popsali doktoři.

K problému se však Japonka dokázala postavit čelem a nyní už by měla být zcela v pořádku. „Chtěla bych být vzorem pro všechny, kteří se potýkají s problémy s potravou. Čím později si to přiznají, tím menší mají šance na uzdravení,“ uzavřela dívka na Twitteru. Jestli se dědeček dočkal spravedlivého trestu, neprozradila.

Mohlo by vás zajímat

Další články