Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Bezcitná špindíra Aneta (28) z Výměny o týrání Ondry (9): Musím se tomu smát!

+ Dalších 21 fotografií
Výměna
Nemáte důkazy, tak zalezte! Špindíra Aneta (28) z Výměny manželek prolomila hradbu mlčení. Jenomže si nesypala popel na hlavu, jak by leckdo očekával. Manželka Lukáše (28), táty týraného Ondry (9), reagovala na kritiku a znepokojení Čechů víc než bezcitně!

U týrání malého Ondry (9) byly i televizní kamery. Musel klečet na masážní podložce na chodidla. Anetě (28) a Lukášovi (28) z Výměny manželek chlapce podle všeho odebrali a skončil v diagnostickém ústavu. Dlouho mlčeli a pak to přišlo!

„Říkat může každý, kdo chce, co chce, ale důkaz nemáte,“ vysmála se Aneta na Facebooku lidem, kteří ji pranýřují.

Otřesné podmínky, v jakých musel Ondra vyrůstat, přitom ve Výměně viděli všichni. Garsonka zapáchající močí, v ní deset zvířat a pro chlapečka trpícího ADHD žádné soukromí. Stačilo, aby nesnědl svačinu, a už musel snášet nesnesitelnou bolest a hladovět. „Tomu se dá jenom smát. Už teď se strašně bojím,“ dodala Aneta cynicky.

Ta se ve druhé rodině předvedla jako jedna z největších špindír v historii reality show. Za deset dní se prý osprchovala nanejvýš třikrát. Lucii navíc ve smradlavém jednopokojovém bytečku zakázala pouštět pračku. „Je to hrozná špína, to je fakt,“ potvrdila i sousedka.

Mohlo by vás zajímat

Další články