Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Bezcitná poprava v Jihlavě: Blanku (†71) z rozstříleného auta mohl zavraždit někdo z rodiny!

Žena (†71) na místě zemřela!
Zdroj: Facebook/Profimedia.cz
Po pátečním masakru zůstala Jihlava v šoku. Dosud neznámý pachatel rozstřílel za bílého dne jedoucí vůz a zabil jeho řidičku, paní Blanku (†71). Přestože se ženě záchranáři ještě snažili pomoct, zachránit ji už se nepodařilo.

Starší řidička jela přibližně o půl druhé odpoledne stříbrným Nissanem po jihlavské Slavíčkově ulici, když v tom ji předjel červený terénní vůz. Neznámý pachatel začal na její auto z okénka střílet a ženu vypálenými ranami zabil!

Dvě rány ženu zasáhly do hlavy a plic, způsobená zranění nebyla slučitelná se životem. Ačkoliv ji okamžitě začala oživovat svědkyně tragického incidentu, bývalá zdravotní sestra, ženě už naneštěstí nebylo pomoci. Ani následný zásah záchranářů nebyl úspěšný. „Zahájili jsme resuscitaci, která však byla neúspěšná a lékař konstatoval úmrtí,“ sdělila ředitelka záchranářů kraje Vysočina Vladislava Filová.

Jednou z vyšetřovacích verzí, se kterou pracují kriminalisté, je, že vrahem mohl být někdo z rodiny zavražděné. Uvedl to server Blesk.cz. Pachatel z místa ujel a po jeho voze červené barvy je vyhlášeno pátrání.

Související články

Další články