Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bezcitná a namyšlená Meghan má jasno: Nemocná princezna Kate jí nestojí za námahu

Problémy v královské rodině přetrvávají.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Drama

Meghan Markle (42) má ve vztazích s bývalou královskou rodinou jasno. Podle informací Expressu vévodkyni ze Sussexu „nevadí,“ když svého švagra prince Williama a jeho manželku Kate Middleton už nikdy neuvidí. 

V roce 2020 Meghan Markle a její manžel princ Harry opustili Spojené království a usadili se v Americe. V rozhovorech a také Harryho autobiografii s názvem Spare (Náhradník) prozradili peprné informace o dění v královské rodině. Od té doby se mezi nimi a princem Williamem s Kate Middleton utvořila obrovská propast, která se jen prohlubuje.

I přesto, že nedávno král Karel III. a princezna Kate oznámili, že mají rakovinu, a zahájili léčbu, ani to Meghan Markle nepřesvědčilo, aby se umoudřila a vrátila do Velké Británie. Nejmenovaný zdroj podle webu Express uvedl, že „Meghan nebude trápit fakt, že se už nikdy neuvidí s Williamem a Kate. Ví taky, že mezi jejími dětmi a Georgem, Charlotte a Louisem není žádný vztah.“

S Kate a Williamem se Harry nesetká

Tato informace přichází v době, kdy se princ Harry připravuje na cestu zpět do své domoviny. V květnu přijede na desáté výročí události s názvem Invictus Games, ovšem není jisté, zda se setká se svou rozkmotřenou rodinou.

Dle webu Mirror se Harry s Kate a Williamem nesetká. „Zaměřují se na zdraví a pozitivitu. Harry má přijet začátkem dalšího měsíce do Londýna, ale zatím není v plánu, že se potkají. Podal jim sice ruku tím, když Kate popřál, ať se rychle uzdraví, ale schůzka je trochu předčasná,“ nechal se slyšet blízký zdroj. Princezna z Walesu momentálně podstupuje preventivní chemoterapii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy