Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bez Vladimíra by Survivor neměl šťávu, říká Chili, přesto výhru přála Veve: Jak to vysvětluje

Survivor 2022: Bez Vladimíra by to nemělo šťávu, říká Chili. Proč ale výhru přála Veve?
Zdroj: Se souhlasem Chili Tathuy
+ Dalších 20 fotografií
Survivor

Jako jediná nedala hlas Vladimírovi Čapkovi, přesto v tom prý nebylo nic osobního. Chili, pravým jménem Ta Thuy Dung, vysvětluje, proč by byla ráda, kdyby vyhrála Veronika Přikrylová alias Veve. A nejen to. Na Instagramu se vypsala ze svých pocitů nejen k Veve, ale také k Vláďovi, se kterým si šli na ostrově doslova po krku. A z jejích slov budou zmateni hlavně ti, kteří ji poslední týdny častují nadávkami a chrlí jeden jedovatý hejt za druhým. 

Ze záznamu Survivoru by se mohlo zdát, že si Chili a Vladimír nemohli přijít na jméno, vše bylo ale jinak. Ačkoli byli největšími konkurenty, šli si po krku a Vladimírovi se nakonec geniálním tahem podařilo vyřadit “svatou trojici” složenou z Chili, Veroniky Havlík a Nikoly Čechové ze hry, vzniklo mezi nimi velké přátelské pouto. A právě o něm se na svém Instagramu rozpovídala Chili, která hned na začátku svého sdělení přiznala, že hodně blízko měla i k Veve a proč vítězství přála právě jí.

“Sice jsem dopředu věděla, že svým hlasem pro Veve výsledek už neovlivním, ale i tak jsem jí ho chtěla dát. Ačkoli její hra nebyla tak výrazná a dominantní jako ta Vláďova, její obhajoba na finální kmenové radě za mě byla přesvědčivější a odpovědi lepší. Zároveň má Veve také můj obdiv za svou bojovnost. Ne nadarmo se jí říká Chodící sebevražda. A myslím, že mnohé překvapila tím, jak daleko došla. Mrzí mě, že se do finálního prostřihu v TV nedostaly všechny dotazy a tedy ani odpovědi, ale stojím si za svým rozhodnutím,” vysvětlila Chili, podle které se do finále dostali ti, kteří si to zasloužili nejvíc.

Sedli si po lidské stránce

“Hlavně ti, kteří mi zároveň sedli i po lidské stránce, i když to tak v televizi třeba nemuselo vypadat. Vláďa i Veve mi opravdu přirostli k srdci a jsou jedněmi z těch, se kterými udržuji pravidelný kontakt i po návratu domů,” přiznala Chili s tím, že vůbec nechce hodnotit, jací byli její soupeři jako hráči. ⠀

“Po lidské stránce jsou to oba skvělí lidé. Veve pro mě byla velkým překvapením, protože se z ní vyklubala opravdu chytrá a citlivá holka, která má skvělý smysl pro humor a zajímavý pohled na svět. Obzvlášť po odchodu Veroniky a Niki pro mě byla velkou oporou. Co se týče Vládi, sice to byl můj největší sok ve hře, ale našla jsem si k němu cestu, když jsem ho poznala víc jako člověka. Měli jsme podobný smysl pro humor a neustále jsme si utahovali jeden z druhého,” poodhalila zákulisí natáčení Survivoru Chili s tím, že s Vladimírem spolu sdíleli víc než jenom jednu pláž v Dominikánské republice.

“Sdíleli jsme spolu spoustu zranitelnějších okamžiků, kdy jsme se bavili o rodině, dospívání a vnitřním strachu u nás obou. Má také můj velký obdiv za svou píli a štědrost. Nebylo nic, s čím by nepomohl, a vždy se aktivně zapojoval do úklidu, vaření nebo lovení,” dodala Chili.

Survivor by bez Vládi neměl šťávu

Pokud si někdo myslí, že mu dvouapůlmilionovou výhru nepřeje, je prý na omylu. “Nepochybuju o tom, že si to zaslouží. Hrál to prostě excelentně chytře a bez něj by Survivor neměl šťávu a hlavně spoustu dramatických zvratů. Ve hře jsme si šli po krku, ale v normálním životě se máme rádi a budeme se dál potkávat. Sice se mi nepodařilo ho ve hře "skolit," ale všechno mu to vrátím, až přijde na můj kurz vaření se svou Verčou,” uzavřela Chili.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy