Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Bez slz se to opět neobešlo: Hvězda CNN Prima News Sandra Pospíšilová odchází na mateřskou

+ Další 4 fotografie
Babyboom. Tak se dá s nadsázkou označit to, co se děje na Primě. Po Gábině Laškové odchází na mateřskou dovolenou i Sandra Pospíšilová (34), která uvádění zpráv v pořadu Nový den již brzy vymění za porodnici. Ani její odchod se neobešel bez dojemných chvil a slz štěstí. Kolegové pro ni přichystali květinu i speciální reportáž o její cestě na Primě. Největší překvapení na Sandru ale čekalo před studiem...

Mezi gratulanty se jako blesk z čistého nebe objevil Libor Bouček, který měl být, stejně jako kolegyně Soňa Porupková, na dovolené. Za oba teď zaskakují Roman Šebrle a Eva Perkausová Libor kvůli loučení se Sandrou cestoval dlouhých šestnáct hodin a jeho přepadová akce měla veliký úspěch.

Sandra se snažila ve vysílání vydržet co nejdéle. Dokazuje to i její rostoucí bříško. V NOVÉM DNI zůstala takřka do poslední chvíle.

Odchod na mateřskou

"Jsem už v půlce osmého měsíce a doteď jsem naštěstí neměla žádné komplikace. Ani ranní vstávání kolem čtvrté mi kupodivu nevadilo, i když jsem nikdy nebyla ranní ptáče," říká Sandra Pospíšilová, která se již brzy stane dvojnásobnou maminkou. A podle jejích slov nejsou s manželem Pavlem jediní, kteří se na příchod nového potomka těší.

"Před pár měsíci jsem si říkala, že Emilka příchod sourozence asi moc nevnímá. Ale poslední dobou, kdy o bráškovi už doma hodně mluvíme a povyskočilo mi bříško, vnímám, jak ji to zajímá čím dál víc. Takže už s ním počítá, chodí mi hladit a pusinkovat břicho a myslím, že se opravdu těší," popisuje Sandra Pospíšilová Parmová

I když byl veselý, nepotěšil její odchod kolegy z pořadu Nový den – Libora Boučka, Soňu Porupkovou či Jaroslava Brousila, kteří nedávno dočasně přišli také o těhotnou Gábi Laškovou.

"Už brzy se staneš dvojnásobnou maminkou, a proto mi dovol, abych ti alespoň takhle na dálku popřála pevné zdraví, mnoho zářivých úsměvů, kterými jsi nás zásobovala v NOVÉM DNI, a taky bych ti ráda poděkovala za to, jaká jsi vždy byla profesionálka, plná energie i během brzkých ranních hodin," popřála na dálku Sandře Porupková. Dost svérázný způsob loučení pak zvolil Bouček.

Nebudu se s ní loučit, míní Bouček

"Já se s ní nebudu loučit. To nemá smysl se s ní loučit, protože ona se vrátí. Ona je vlastně jak koronavirus, ale v dobrým slova smyslu. Odejde, a pak se vrátí. Já si myslím, že nemá smysl mluvit o tom, že bych se s ní neviděl. Takže nevidím důvod, proč bych se s ní měl loučit," vtipkoval Libor, kterému se po kolegyni prý už teď stýská. A stýskat se prý bude i Sandře.

"Nejvíce mi budou chybět určitě kolegové. Pak adrenalin živého vysílání a možnost se neustále učit něčemu novému. Ale aspoň se mám zase na co těšit. A po čem se mi rozhodně stýskat nebude, je D1. Ale to se asi nediví nikdo, kdo v těch kolonách a zúženích stojí stejně často jako já," směje se nastávající maminka Sandra Pospíšilová.

Její kolegové ale neosiří. Tým Nového dne posílí zkušená moderátorka Kristýna Dušák, kterou diváci znají z kontinuálního zpravodajství. Sandra Pospíšilová si teď chce od práce na nějaký čas odpočinout a myslet především na rodinu.

"Mám v plánu si mateřskou hlavně užít a maximálně se věnovat dětem. Díky Emilce totiž vím, jak rychle to uteče," uzavírá Sandra, která nevyloučila, že druhý potomek nebude tím posledním.

Související články

Další články