Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Běž se najíst a kašli na plastiky! Na kost vyhublé a umělé Týnuš Třešničkové mají fanoušci plné zuby

Zdroj: instagram
+ Dalších 25 fotografií
Tak tohle dvaadvacetiletá česká youtuberka Týnuš Třešničková pořádně přepískla! Ukázala se v šatičkách, které zvýrazňují její umělé poprsí a vyhublé tělo a sklidila za to pořádnou bídu! Její obličej vypadá, že je na estetické klinice stálým zákazníkem. Fanoušci se děsí!

„Mám tě ráda a sleduji tě, ale to, co se sebou děláš, je děs. Hlavně jsi vyhublá na kost a celá umělá, nemyslím si, že jsi dobrým příkladem malým holkám, které tě sledují,“ napsala jedna z fanynek Týnuš na Instagram.

To, že si Týnuš našla zálibu v plastických operacích a zákrocích je jedna věc, ale to, že je vyhublá jako kostlivec a hrdě se vystavuje na sociálních sítích je věc druhá. Denně ji sleduje několik tisíc nezletilých holek, které v ní vidí vzor a symbol dokonalosti, rodiče nezletilých by se zřejmě měli mít na pozoru, ke komu jejich holčičky vzhlíží.

„Mezi krásou a plastickým dílem je zřejmě tenká hranice,“ napsal další fanoušek, který se, jak sám přiznal, už dál nemůže na Týnuš dívat. Je opravdu alarmující, jak se tato v minulosti nádherná dívka dobrovolně zohyzďuje.

Přijdou vám čouhající kosti, obrovská umělá prsa a umělý obličej ve dvaadvaceti letech v pořádku? Nám tedy rozhodně ne!

Související články

Další články