Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Bez Jakuba je šťastná: Opuštěná Agáta Prachařová prozradila, jak to teď má v posteli

Bez Jakuba je šťastná: Opuštěná Agáta Prachařová prozradila, jak to teď má v posteli
Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Bývalá modelka Agáta Prachařová (34) je už s rozvodem s Jakubem Prachařem (35) smířená. Po hádkách a naschválech přichází nové období, ve kterém je podle vlastních slov šťastná... Hodila smutek za hlavu a začíná si svobodu jen s dětmi užívat. Redakci eXtra.cz prozradila, že i když Jakub je v novém partnerském vztahu, sama nikoho momentálně nehledá.

Že je jejich rozvod na spadnutí, potvrdila i sama Veronika Žilková. Nikdo v tuto chvíli ani nedoufá, že se Agáta a Jakub dají ještě někdy dohromady. Agáta si začíná život bez partnera užívat, přichází na to, že i matka s dětmi jsou rodina a z jejích slov je cítit smíření a klid, který by v nefungujícím manželství jen těžko hledala.

"Nemám k tomu moc co říct. Nemám nikoho nového, ani nikoho nechci a nehledám. Jsem šťastná a spokojená. Vychovávám dvě děti a pořídili jsme si nové andulky. O rozvodu se bavit nehodlám, ale jsem šťastná," řekla exkluzivně eXtra.cz Agáta Prachařová, na které bylo znát, že ji rozpad manželství mrzí, ale rozhodně se z něj nehroutí.

Manželství utržilo mnoho ran, zejména nevěr, které lásku definitivně pohřbily. Někdejší vicemiss už zkrátka asi pochopila, že bojovat za něco, co už není, je zbytečná ztráta energie. Snad tedy rozvod manželů Prachařových proběhne hladce a Agáta zůstane nadále vyrovnaná a v pohodě pro své dvě děti Miu (2) a Kryšpína (8).

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy