Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Bez Moniky je mu líp: Michal Štika vedle své mladší partnerky Báry jen kvete

Bez Moniky je mu líp: Michal Štika vedle své mladší partnerky Báry jen kvete
Zdroj: koláž eXtra.cz / archiv Michala Štiky
+ Dalších 20 fotografií
Vztahy
Bývalý manžel Moniky Binias (48) Michal Štika (49) vedle své partnerky Báry jen kvete. Na svou bývalku nemůže ani pomyslet a jak se sám vyjadřuje, je rád, že se jí zbavil. Vztah s mladší tmavovláskou mu evidentně dělá dobře a dokazují to i jejich společné fotky.

Když si muž najde mladší partnerku, často se změní jejich životní styl a pohled na svět. Podobně to má i Michal Štika, který je jako vyměněný od doby, co mu po boku kráčí jeho mladší partnerka Bára. Michal se pořád usmívá, omládl a je o dost živější. Začátkem roku spolu dokonce vyrazili na dovolenou do Rakouska, odkud si však Bára přivezla ošklivé zranění.

"Byli jsme s Bárou v rakouských Alpách. Bára si tam na svahu vykloubila koleno. Vyhýbala se dítěti, které před ní spadlo. Dítěti se nic nestalo, ale Bára to odnesla. Momentálně je v Česku v nemocnici a možná půjde na operaci. Až bude v pohodě, vyrazíme někam do tepla na další dovolenou," prozradil tehdy Štika.

Michal se pochlubil na sociálních společnou fotkou. "Relax s Barunkou," připsal zamilovaný podnikatel. Je vidět, že vedle své mladší partnerky jen kvete a užívá si každého dne, který s ní prožívá. Letos to vzhledem k situaci ve světě na dovolenou u moře zřejmě nebude, ale určitě si vymyslí alternativu.

Nenávist v rodině Štikových

Ve vztahu s Monikou Binias, dříve Štikovou, to tak růžové nebylo. Ostatně, jak sám prohlásil, je rád, že se provdala za jiného a jménu Štika už nedělá ostudu Hned, jak se dozvěděl o zásnubách, začal slavit. "Je to pro nás šťastná informace. Pokud se stane skutečností, tak to řádně oslavíme. Celá rodina se těší, až nebude Monika používat naše jméno, protože mu dělá jen ostudu," svěřil se v lednu redakci eXtra.

Vyhrocený vztah nemá Monika jen s Michalem, ale také s dcerami Charlotte a Ornellou. Například do starší Ornelly se neustále obouvá kvůli výchově dětí a věkovému rozdílu mezi ní a jejím manželem Josefem Koktou. Ornella se však nenechává vyvést z míry a vše jí vrací s plnou parádou.

Související články

Další články