Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bez dcery Karla Gotta (†80) se z něj stává troska: Dominičin manžel ukázal, jak trpí

Zdroj: archiv
+ Dalších 25 fotografií
rozvod
Dominika Gottová (46) je už pár týdnů zpátky doma v Česku. Od manžela Tima Tolkkiho (53) utekla po jeho nekončících eskapádách. Bývalý metalový kytarista ji okradl o vzácné šperky, potom dokonce prvorozenou dceru Karla Gotta (†80) pod vlastní střechou podvedl. Teď se pochlubil snímkem, který dokazuje, jak se mu bez Mistrovy dcery žije. A je to hodně smutný pohled.

Dominika Gottová se den před Štědrým dnem přišla poklonit památce svého tatínka na pražské Malvazinky, kde byl jeho hrob zpřístupněn veřejnosti. Z její tváře bylo znát, že neprožívá nejlehčí období, ale rozhodně je ráda, že nemusí trávit vánoční čas se svým manželem, který jí hodně ublížil.

Odloučení od psychicky nemocného a na alkoholu závislého manžela Tima je pro ni dobrým řešením, a to i v těžkém období. Její manžel sice působí, že se bez Dominiky obejde, ale rozhodně tomu tak není.

Podle posledních informací, které poskytl, pendluje mezi Finskem a Mexikem. A na Štědrý den se pochlubil svou s nadsázkou řečeno vynikající večeří. Zkrátka bez Dominiky, která ho dlouhodobě podporovala a starala se o něj, se z něj stává hotová troska.

Zatímco se Dominika dává ve stověžaté dohromady a raduje se z nového začátku, finský muzikant je stále jako na horské dráze. Po manželčině úprku odletěl do Mexika za milenkou, která ho prý obvinila ze sexuálního harašení.

Pohled na muže, kterému dlouhé roky patřilo srdce dcery hudební legendy, je čím dál zoufalejší…

Související články

Další články