Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bez bytu, místo toho sklep a desítky milionů v kapse: Kam se přestěhovala Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
ROZHODNUTÍ
Zpěvačka Lucie Vondráčková (40) nedávné kulatiny může impozantně oslavovat celý rok. Po finanční stránce se jí slušně daří. I přes koronavirovou krizi se jí povedlo prodat luxusní byt v Praze v Podolí, na účet jí po transakci přilétlo 28,5 milionu korun. Kde teď ale bude s oběma malými Plekanci bydlet?

Prodej

Lucie Vondráčková (40) žila v 5+kk nedaleko České televize v naprostém přepychu. Přízemní byt obklopovala rozlehlá zahrada, tak ideální pro dvě malé děti a noční návštěvy (přesto podle ní a Matěje Hádka čistě pracovní).

Bytu, který v souvislosti s rozvodem získala od bývalého muže Tomáše Plekance (37) darem, se ale obratem zbavila a povedlo se jí ho dobře zpeněžit i v době, kdy ceny jiných nemovitostí padají strmě dolů.

Kam šla

Jak to ale bude s Lucií dál? Bydlení někde na hotelu jí samozřejmě nehrozí. V Praze má rodiče a řadu přátel, kromě toho vlastní i byt na Novém Městě. Jenže za utržené peníze (část jich pravděpodobně padla za pořízení záhadného „sklepa“ na pražském Újezdu) si může koupit nové a mnohem vhodnější bydlení. A ukázalo se, že o tom aspoň donedávna vážně uvažovala.

Nové bydlení

„Lucii vadilo, že ji z oken nad tím podolským bytem mohli sledovat sousedé, kromě toho byl byt spjatý s exmanželem. Ještě nedávno proto usilovně hledala nějaký vhodný domeček v dosahové vzdálenosti školy na Praze 4, do které Matyáš a Adam docházejí. Teď je ideální doba ke koupi,“ řekl nám kamarád populární zpěvačky.

I když má syny s Tomášem Plekancem ve střídavé péči, přece jen jim Lucie chce dopřát pohodové bydlení. Snad se jí tedy brzy přání vyplní.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy