Již od začátku týdne se na sociálních sítích hojně spekulovalo o tom, že Beyoncé možná porodila. Ta sice podle zdrojů chystala domácí porod, nakonec však rodila v porodnici v LA. Pár šťastnou novinu světu ještě nepotvrdil, a podle zdrojů zahraničních médií se radostnou zprávou chlubí zatím pouze příbuzným a přátelům. A ti je také prozradili.

Když byla zpěvaččina sestra spatřena, jak spěchá do porodnice se dvěma balónky s nápisem „je to kluk“ a „je to holka“ a dárkovým košem, začalo to být trochu podezřelé. Dalším z blízkých slavného páru je úspěšný producent DJ Khaled, se kterým tomuto páru nedávno vyšel hit Shining, který trhá rekordy hitparád. Khaled se údajně někomu svěřil, že jeho nejmenovaní přátelé nedávno přivítali na svět dvojčátka.

Beyoncé měla podle médií termín právě včera a po náročném těhotenství se jistě těšila na jeho konec. V posledních dnech podle sousedů už vůbec nevycházela z domu. Toto těhotenství pro ni bylo mnohem náročnější, než když čekala dcerku Blue Ivy.

Ta se nyní může těšit na mladší sourozence. Podle dřívějších spekulací a balónků to skutečně vypadá, že bude mít bratříčka a sestřičku. Všechny oči se tak upírají k porodnici v LA a svět napjatě čeká, jakým způsobem radostné zprávy zpěvačka světu potvrdí. Na oznamování těhotenství je tahle hvězda totiž expert.