Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Beyoncé se připravuje na porod dvojčátek doma! Neuvěříte, kolik takový porod bude stát! To si opravdu může dovolit jen ona!

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Beyoncé už to má za pár, a tak se pilně připravuje k porodu. Pokud jste si ovšem mysleli, že bude rodit v nemocnici jako obyčejní smrtelníci, tak se pletete. Celé levé křídlo svého obřího domu nechala přestavit na porodnici. A taková domácí porodnice rozhodně nevyjde na malé peníze!

Přeměna domácnosti na porodnické oddělení Beyoncé a jejího manžela Jay-Z vyjde na 1,27 milionu dolarů! Potvrdil to zdroj radaru online.

Přestože Beyoncé měla v minulosti s těhotenstvím potíže, těší se pevnému zdraví. Navíc, když v roce 2012 rodila první dceru Blue Ivy, v newyorské nemocnici Lenox Hill nechala vyklidit celé patro a návštěvníkům byl zamezen přístup do nemocnice. Bylo to sice kvůli bezpečnosti, ale tyto manýry se vedení nemocnice moc nelíbily, a tak se Queen B rozhodla, že si to tentokrát udělá po svém.

Jestli jste si ovšem mysleli, že se bude jednat o porod s porodní bábou, tak se pletete. Přítomen bude celý lékařský tým s nejlepším vybavením, který bude schopen poskytnout stejnou péči, jako by zpěvačka ležela v nejlepší nemocnici. A v momentě, kdy bude potřeba do nemocnice přeci jen vyrazit, tak nebude váhat. Dvojčata jsou přeci jen dvojčata a nic se nesmí nechat náhodě.

Přestože je zpěvačka v plné síle a těhotenství snáší skvěle, podle sousedů z domu už moc nevychází. Nosit dvě děti asi holt není sranda. Podle všeho by měla rodit počátkem léta.

Související články

Další články