Přeměna domácnosti na porodnické oddělení Beyoncé a jejího manžela Jay-Z vyjde na 1,27 milionu dolarů! Potvrdil to zdroj radaru online.

Přestože Beyoncé měla v minulosti s těhotenstvím potíže, těší se pevnému zdraví. Navíc, když v roce 2012 rodila první dceru Blue Ivy, v newyorské nemocnici Lenox Hill nechala vyklidit celé patro a návštěvníkům byl zamezen přístup do nemocnice. Bylo to sice kvůli bezpečnosti, ale tyto manýry se vedení nemocnice moc nelíbily, a tak se Queen B rozhodla, že si to tentokrát udělá po svém.

Jestli jste si ovšem mysleli, že se bude jednat o porod s porodní bábou, tak se pletete. Přítomen bude celý lékařský tým s nejlepším vybavením, který bude schopen poskytnout stejnou péči, jako by zpěvačka ležela v nejlepší nemocnici. A v momentě, kdy bude potřeba do nemocnice přeci jen vyrazit, tak nebude váhat. Dvojčata jsou přeci jen dvojčata a nic se nesmí nechat náhodě.

Přestože je zpěvačka v plné síle a těhotenství snáší skvěle, podle sousedů z domu už moc nevychází. Nosit dvě děti asi holt není sranda. Podle všeho by měla rodit počátkem léta.