Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Beverly Hills po čtvrt století: Jak vypadají hlavní hrdinové dnes a co dělají? Víme to!

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie

Kultovní seriál Beverly Hills 902 10 se natáčel v letech 1990 až 2000. Pojďme si připomenout hlavní postavy a pokusit se vyslídit, jak si dnes v životě vedou.

1. Brandon Walsh - Jason Priestley (44)

Jason se Brandona Walshe nikdy nezbavil, možná proto mu nebyly nabídnuty další herecké role. Priestley si z toho ale nic nedělal a vrhl se na filmovou režii a na automobilové závody. Má za sebou pár bouraček a taky pár měsíců strávených v nemocnici. Teď už režisér opět zvesela drandí.

2. Brenda Walsh - Shannen Doherty (42)

Shannen to herecky dotáhla ze všech těch mlaďochů nejdál. Jen si připomeňme seriál Čarodějky, který v našich končinách slaví velké úspěchy. Doherty natočila přes čtyřicítku poměrně ucházejících snímků, a i když je mezi štáby pro svou aroganci neoblíbená, jí to může být šuma fuk. Jako herečka frčí.

3. Kelly Taylor- - Jennifer Garth (41)

Kelly snad museli milovat všichni mužští fanoušci seriálu. Herečka si v minulých letech střihla ještě pár rolí v béčkových thrillerech, pak se raději na herectví vykašlala a začala rodit děti. Chytrá holka.

4. Dylan McKay - Luke Perry (47)

Lukova herecká kariéra vzkvétala i po skončení seriálu. Zahrál si například ve filmu 8 sekund nebo Pátý element. Perry, který oblboval divačky svým zastřeným pohledem a šibalským úsměvem, vypadá i po letech stále dobře. Jak to ten kluk ušatá jenom dělá...

5. Donna Martin - Tori Spelling (40)

Tori to nikdy neměla snadné. Její účinkování v seriálu bylo shazováno faktem, že producentem BH 902 10 byl její otec. Blondýnka se navíc nemůže pyšnit zrovna něžnou tvářičkou ani oslnivým talentem. I tak se ale Tori proslavila a to se koneckonců počítá.

6. David Silver - Brian Austin Green (39)

Brian na tom v současné době není nejhůře. Nejenže dál hraje v seriálech a sitcomech, navíc si nabrnknul největší současný sexsymbol Megan Fox (26), kterou už podruhé oplodnil. Like a boss!

7. Steve Sanders - Ian Ziering (49)

Ian nebyl zrovna nejlepším hercem, ale producentům se tehdy hodil hlavně "typově". Po skončení kultovního seriálu už Ziering žádnou větší roli nedostal. Před třemi lety se oženil a manželka Erin mu porodila holčičku.

8. Andrea Zuckerman - Gabrielle Carteris (52)

Díky svému mladistvému vzhledu si Gabrielle mohla dovolit hrát šestnáctku ve svých devětadvaceti letech. S herectvím ale tahle sympaťačka musela skončit v roce 2006, kdy se při filmování zranila a ochrnula na půlku obličeje.

Související články

Další články