Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Beverly Hills 90210 slaví 32: Takhle šel čas s Brendou, která má rakovinu v posledním stadiu

Beverly Hills 90210 slaví 32 let od premiéry: Takhle šel čas s Shannen Doherty.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
výročí

Seriál Beverly Hills 90210 se poprvé objevil na televizních obrazovkách již před dvaatřiceti lety. Příběhy dospívajících mladých lidí z bohatých poměrů vtáhly fanoušky do svých srdcí a znělka některým v uších nepřestává znít ani dnes. Za tu dobu si hlavní představitelé vybudovali hvězdnou kariéru, avšak v osobních životech si stejně jako všichni smrtelníci prochází i těžkými časy. Velmi sledovaný je dojemný příběh Shannen Doherty (51), která bojuje několik let s rakovinou, která postoupila do nejvyššího stadia. O své cestě informuje pravidelně na svém Instagramu.

Za poslední roky se televizní fanoušci úspěšného seriálu Beverly Hills 90210 rozloučili se třemi významnými tvářemi, které v seriálu působily. Herec Luke Perry (†52), který ztvárňoval Dylana McKaye, zemřel v roce 2019 na mozkovou příhodu, po které se neprobudil z umělého spánku. Pár dní po jeho smrti zemřel také herec Jed Allan (†84), který ztvárňoval otce Steva Sanderse - Rushe. Ten stejný rok zemřel také Brian Turk (†49) alias Tony, který nevyhrál boj s rakovinou, jak již redakce eXtra.cz informovala.

Silný příběh provází také herečku Shannen Doherty, která si zahrála Brandu. Shannen bojuje podruhé a již třetí rok s rakovinou prsu, která je již ve čtvrtém stadiu. Svůj boj se rozhodla sdílet se svými fanoušky na sociálních sítích a lidem se stejným nebo podobným osudem dodává svými slovy sílu, aby nepřestávali bojovat. Přesto si přiznává, že neví, kolik času jí ještě zbývá, a připravuje se na nejhorší.

Shannen Doherty boj s rakovinou nevzdává

Koncem srpna se na svém Instagramu svěřila, že s nemocí bojuje pomocí striktní diety, která spočívá v omezení sacharidů. Přesto si někdy dopřeje i oblíbené víno, chleba nebo hranolky. "Právě teď chci být tou nejlepší verzí sebe sama. Nejsem si jistá, co to je, ale vím, že správné stravování je začátek. Zítra se vrátím ke svému čistému jídelníčku, ale zatím si vychutnám ještě jeden dezert," svěřila se na svém Instagramu, kde ji lidé zahrnují podporou skrze krásné vzkazy.

Ač herečka bojuje s rakovinou, tak se svému hereckému povolání nevyhýbá, naopak je pro ni práce její hnací motor. "Mám se skvěle a cítím se skvěle. Letošní rok byl zajímavým rokem, protože práce je pro mě důležitá," svěřila se nedávno pro Entertainment Tonight. V poslední době si zahrála po boku Bruce Willise ve filmu Fortress nebo ve snímku List of Lifetime, kde se potkala s Melem Gibsonem.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy