Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Beverly Hills 90210 po 31 letech: Kruté osudy i závislost na plastikách

Beverly Hills 90210 po 31 letech: Smrt, plastiky i neštěstí v lásce
Zdroj: Fox Network
+ Dalších 6 fotografií
výročí

Seriál Beverly Hills 90210 se na televizních obrazovkách poprvé objevil již před jedenatřiceti lety. Příběhy dospívajících mladých lidí z bohatých poměrů naprosto vtáhly fanoušky do svých srdcí a nezapomenutelná znělka některým v uších nepřestává znít. Za desítky let si herci, kteří představovali hlavní hrdiny, vybudovali hvězdnou kariéru, která ovšem nebyla vším, a ve svých vlastních životech si prošli i několika překážkami. Řada herců už mezi námi není a jiní se svým osudem bojují do posledních sil.

Kruté životní osudy

Za poslední roky se hrdinové, ale také televizní fanoušci světově úspěšného seriálu Beverly Hills 90210 rozloučili hned se třemi významnými tvářemi, které v seriálu působily. Herec Luke Perry (†52), který ztvárňoval Dylana McKaye, zemřel v roce 2019 na mozkovou příhodu, po které se neprobudil z umělého spánku. Pár dní po jeho smrti zemřel také herec Jed Allan (†84), který ztvárňoval otce Steva Sanderse - Rushe. Ten stejný rok zemřel také Brian Turk (†49) alias Tony, který nevyhrál boj se zákeřnou rakovinou.

Silný příběh provází také herečku Shannen Doherty, která si zahrála Brandu. Shannen bojuje podruhé a již druhý rok s rakovinou prsu, která je již ve čtvrtém stadiu, svůj boj se rozhodla sdílet se svými fanoušky na sociálních sítích a lidem se stejným nebo podobným osudem dodává svými slovy sílu, aby nepřestávali bojovat. Přesto si přiznává, že neví, kolik času jí ještě zbývá, a připravuje se na nejhorší.

Závislost na plastikách i neštěstí v lásce

Herečka Tori Spelling, která ztvárnila Donnu, v dobách největší slávy propadla plastickým operacím a estetickým zákrokům, které se příliš nevydařily. Aktuálně řekla dalším invazivním zákrokům "ne" a své tělo vystavuje jako vypracované zdravou životosprávou a dřinou ve fitku.

Jennie Garth, která si zahrála Kelly, byla snem mnoha mužů, samotná herečka v reálném životě však v lásce takové štěstí neměla. Dvě manželství jí krachla a to třetí, které následovalo po rande naslepo s hercem Davem Abramsem, se jí podařilo zachránit jen tak tak. Oznámili rozchod, který se však nakonec po dlouhé pauze nekonal a herečka doufá, že to do třetice klapne. Nad vodou ji navíc vždy držely její tři krásné dcery, které se vydaly ve šlépějích své maminky.

V galerii se podívejte, jak šel čas s hrdiny seriálu Beverly Hills 90210.

Související články

Další články