Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Beverly Hills 90210 má skvělý trailer: Všichni září, jen Kelly vypadá jako plastiková mumie

+ Dalších 42 fotografií
Upoutávka na nové pokračování kultovního seriálu Beverly Hills 90210 je venku a všichni fanoušci jásají. Samozřejmě, že nesmrtelná znělka na začátku seriálu nesmí chybět a v novém podání je naprosto perfektně zmodernizovaná. Lidé se nemohou dočkat dalšího pokračování a doufají, že to bude stát za to. Aktéři se téměř nezměnili, jediná představitelka Kelly vypadá ve spotu tak nějak jinak....

Kultovní seriál Beverly Hills 90210 ovlivnil hned několik generací, proto nedí divu, že fanoušci jásali nadšením, když televize Fox po 29 letech oznámila další pokračování. V současné době je čerstvě venku upoutávka a opravdu stojí za to.

Obyčejnou znělku z devadesátých let autoři zmodernizovali a výsledek je parádní. Stará parta se bohužel už nikdy nesejde celá. Den po vyhlášení dalšího pokračování seriálu totiž představitel Dylana Luke Perry prodělal silný infarkt, na který následně v nemocnici zemřel.

Kolegové ze seriálu se ale nechali slyšet, že na milovaného Dylana rozhodně nezapomněli. Je jasné, že za těch 30 let všichni poněkud zestárli a změnili se. Nejpodivněji ve spotu ale vypadá Jennie Garth, která ztvárnila Kelly.

V traileru si v koupelně fénuje vlasy a její tvář vypadá, jako by prošla několika pořádnými zásahy. Že by herečka na stará kolena vsadila na plastiky a nedokázala to ukočírovat? Podívejte se na video a posuďte sami.

Související články

Další články