Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bestie zavraždila těhotnou dívku (19): Z břicha jí vyřízla dítě a tvrdila, že je to její miminko

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
vražda
Marlen Ochoa-Uriostegui (19) stálo život shánění výbavy pro dítě na Facebooku. Tam se seznámila s Clarisou Figueroa (46), která jí nabídla oblečení zdarma. Marlen si pro něj jela 23. dubna, kdy byla naposledy spatřena živá. Vyšlo najevo, že ji Clarisa zavraždila, její dítě vyřízla z břicha a tvrdila, že matkou je ona. Tělo Marlen, na kterou doma už jeden malý syn čekal, bylo nalezeno v kontejneru jen kousek od domu její vražedkyně.

V odporném činu vraždy matky v devátém měsíci těhotenství neměla být Clarisa Figueroa sama. Policie zatkla ještě další dvě osoby, Clarisina dcera Desiree Figueroa měla Clarise s vraždou Marlen Ochoa-Uriostegui pomáhat, Piotr Bobak, přítel vražedkyně, pak měl o celé hrůze vědět, ale vše zamlčel.

Clarisa Figueroa pozvala Marlen k sobě domů s tím, že jí věnuje oblečení pro miminko. Místo toho však nastávající maminku uškrtila kabelem a následně jí vyřízla dítě z břicha. Jakmile se zbavila těla, zavolala záchranku a tvrdila, že právě porodila, ale její dítě nedýchá. Testy DNA následně prokázaly, že dítě není její, ale právě zavražděné dívky.

Chlapeček jménem Yadiel připadl do péče svému otci a vdovci po zesnulé. Miminko ale stále bojuje o život v nemocnici a je možné, že pokud přežije, bude mít trvalé následky. Clarisa se pravděpodobně zbláznila poté, co její malý syn Xavier zemřel v roce 2017.

Podle příspěvků na sociálních sítích policie zjistila, že Clarisa a její přítel Piotr dlouhodobě pátrali po ženách, které by mohli o dítě připravit. Doma chystali dětský pokoj a vše, co by miminko mohlo potřebovat.

Hned 23. dubna, poté, co Clarisa Marlen zavraždila, vyvěsila na internet příspěvek, v němž žádala o peníze pro chlapečka, kterého pojmenovala Xander Xavier. Tvrdila, že jde o jejího syna, který potřebuje peníze na léčbu a dost možná i na pohřeb, protože pravděpodobně moc dlouho žít nebude.

Marlenino tělo bylo nalezeno poté, co byli Clarisa spolu s přítelem a její dcerou zadrženi a vyslechnuti. Jeden z nich v tu chvíli vše prozradil. Marlenina rodina si přeje spravedlnost pro svou milovanou a ačkoliv to s Yadielem vypadá zle, rozhodně neplánují odpojit ho od přístrojů.

Související články

Další články