Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bestie z Islámského státu neznají hranic: Připevňují bomby na tělíčka štěňátek!

Islámskému státu se v boji s iráckou armádou přestává dařit. Ztrácí své bojovníky a také území. Z toho důvodu se také uchyluje k čím dál tím více zoufalejším krokům, které jsou pro obyčejného smrtelníka naprosto nemyslitelné. Islámští teroristé dělají návnady z malých štěňátek. Tohle video rozhodně není pro slabé povahy.

Islámský stát začíná panikařit, jelikož pomalu, ale jistě prohrává boj s iráckou armádou. Ta zveřejnila video, které není pro slabé povahy a jasně ukazuje, kam až jsou schopni zajít zoufalí teroristé z Islámského státu.

Teroristé využili jako návnadu malé a bezbranné štěně. Vzali ho a na jeho záda připevnili láhve s výbušninou. Pak pustili psa na území nepřátel a chtěli výbušninu nechat na dálku explodovat. To se jim naštěstí nepodařilo.

Tohle je jen další důkaz toho, jak teroristé z Islámského státu umí být odporní a neštítí se vůbec ničeho. Irácké armádě se naštěstí podařilo bombu zneškodnit a zachránit malé štěně. Konstatovali ale, že nálož byla dostatečně silná, aby v případě výbuchu zranila až čtyři lidi. O celém příběhu informoval list Daily Mail.

Související články

Další články