Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Bestie Gábor Boráros bude otcem: Potetovaný bijec se postaví Štáfkovi

Gábor Boráros se stane tatínkem. S partnerkou Monikou čekají prvního potomka.
Zdroj: Se souhlasem Oktagon MMA / foto Monika Jákliová / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
novinka

Potetovaný MMA bijec Gábor "Bestie" Boráros (29) čeká se svou krásnou partnerkou Monikou Jákliovou miminko. Radostnou novinkou se pochlubil pouhých pár týdnů poté, co před snoubenkou poklekl a požádal ji přímo v kleci Oktagonu o ruku. Gábora příští rok navíc čeká ještě jedna velká výzva, v ringu se mu 26. února v O2 areně na turnaji Oktagon Underground postaví herec Jakub Štáfek (31) v boxu. 

"Ahoj taťko," stojí na těhotenském testu, kterým MMA zápasníka Gábora Borárose překvapila jeho krásná snoubenka Monika Jákliová. "Hey dear - Ahoj lásko," odpověděl budoucí tatínek Gábor skrze sociální sítě svému pokladu, který zatím dřímá pod srdcem maminky. Pohlaví miminka zatím budoucí rodiče neznají, avšak jména už mají vybraná.

U radostné zprávy se ihned objevily gratulace a krásné vzkazy. Páru pogratuloval rapper Patrik Rytmus Vrbovský nebo elitní barber Laky Royal. Pod příspěvkem Moniky se objevila gratulace Lely Ceterové a fitness modelky Timey Trajtelové. "Ty víš, jak se s vámi těším. Přejem hodně zdraví a pohodový příběh, ač dokud tady ta malá láska s vámi nebude," uvedla.

Informaci o tom, že čeká Gábor s Monikou miminko, oznámili pět týdnů po jejich zasnoubení, které proběhlo přímo v kleci organizace Oktagon, kde Gáborovi zápas bohužel nevyšel. Další zápas čeká na Gábora v příštím roce, a to v boxu. V rámci Oktagon Underground se mu 26. února postaví v O2 areně herec Jakub Štáfek v boxu, což bude pro Slováka skutečnou výzvou.


Související články

Další články