Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Bestiální znásilnění v Havlíčkově Brodě: Z jaké země jsou cizinci, kteří se střídali na mladé dívce?

Ilustrační foto.
Celá Česká republika je v šoku z toho, co se stalo v Havlíčkově Brodě. Došlo tam k brutálnímu znásilnění dvaadvacetileté dívky. Udělali to zřejmě cizinci. Odkud pochází?

Zvlášť odporné znásilnění vyšetřují kriminalisté v Havlíčkově Brodě. Tři muži tam znásilnili dvaadvacetiletou dívku. Podle informací TN.cz a portálu iDnes.cz se jednalo o muže ze zahraničí, kteří pracují v jedné z místních firem. Dívka popíjela s kamarády do noci. Když se vracela domů, tak ji muži napadli. Zřejmě je upoutala již v baru, kde také popíjeli.

V Havlíčkově Brodě se hovoří o tom, že hrůzný čin spáchali dělníci z Rumunska, kteří pracují v místní firmě.

Co přesně se pak stalo, to policisté celé dva dny zjišťovali z kamerových záznamů a z výslechů svědků. Žena se v určitém okamžiku začala bránit naléhání muže z Rumunska, kterého podpořili i dva jeho krajané. Podle dvou barmanek z blízkého okolí pak byla žena znásilněna a okradena na blízkém parkovišti, napsali novináři z webu idnes.cz.

Místní starosta má informace, že podezřelí muži už byli dopadeni. Místní lidé mají strach. „My sem k nám ty zahraniční dělníky už nechceme pouštět, protože máme strach. Máme s nimi spoustu špatných zkušeností. Jenže nevíme, jak to udělat, aby nás pak někdo neobvinil z rasismu,“ uvedla pro idnes.cz jedna z obyvatelek Havlíčkova Brodu.

Související články

Další články