Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Bestiální vražda v Ostravě: Zohyzděné tělo ženy našli v Bělském lese

Bestiální vražda v Ostravě: Zohyzděné tělo ženy našli v Bělském lese
Zdroj: Týdeník policie
Vražda
Z tohohle se obyvatelé Ostravy-Zábřehu jen tak nevzpamatují. V tamějším lesoparku Bělský les, který je návštěvníky velmi oblíbený, bylo ve čtvrtek nalezeno ženské tělo. Hned při prvním ohledání těla bylo kriminalistům jasné, že na smrti ženy nese vinu někdo druhý. Nyní už mají vyšetřovatelé podezřelého.

Od čtvrtka vyšetřují kriminalisté v Ostravě násilný trestný čin. V oblíbeném lesoparku Bělský les byla nalezena mrtvola ženy. Policie zatím neupřesnila, kdo tělo ženy našel, hned po prvním ohledání těla kriminalisty bylo však zřejmé, že žena zemřela vinou druhé osoby. Případ se prošetřuje jako vražda.

"Kriminalisté učinili potřebné úkony a začali shromažďovat informace týkající se tohoto násilného činu. Ve velmi krátké době rovněž zjistili informace o podezřelé osobě. V této chvíli můžeme potvrdit, že jde o muže, kterého policisté ve čtvrtek odpoledne zadrželi," uvedla krajská policejní mluvčí Soňa Štětínská.

Policie prozatím nechce zveřejnit ani to, jak žena zemřela a v jakém vztahu k ní byl podezřelý. Kriminalisté podezřelého zatím neobvinili, případ ale nadále vyšetřují. "I nadále shromažďují a vyhodnocují dostupné informace. Jakmile bude možné s ohledem na probíhající úkony sdělit bližší informace, učiníme tak," doplnila mluvčí Štětínská.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy