Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Bestiální utýrání pejska v Hradci Králové: Páníček ho nechal v bytě vyhladovět k smrti

Bestiální utýrání pejska v Hradci Králové: Páníček ho nechal v bytě vyhladovět k smrti
Zdroj: tn.cz
příšerné
V Hradci Králové muž utýral svého psa. Podle policie se dotyčný odstěhoval za přítelkyní a zvíře nechal v pronajatém bytě samotné. Muži hrozí trest odnětí svobody od sedmi měsíců do tří let. Zvíře hnilo v bytě dva měsíce.

Portál TN.cz přinesl informace o opravdu děsivém případu, který se odehrál v Hradci Králové. Muž tam doslova utýral vlastního psa. Nechal ho v bytě samotného poté, co se odstěhoval k přítelkyni. Ze začátku ho údajně chodil krmit, jenže jeho návštěvy postupně vymizely.

Pes zemřel na celkové vysílení. Na zápach a létající mouchy upozornili policii sousedé. Ti měli nejdříve strach o svého souseda. Policie však po vniknutí do bytu nalezla mrtvé tělo křížence plemen labradorský retrívr a Kavalír King Charles španěl. Leželo na zemi v kuchyni mezi kuchyňskou linkou a sporákem minimálně dva měsíce. Nebohé zvíře tam hladovělo, žíznilo a nemělo dostatek pohybu, kvůli čemuž zemřelo.

Na vině je majitel psa."Hrozí mu trest odnětí svobody od sedmi měsíců do tří let," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Iva Kormošová.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy