Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Bestiální utýrání pejska v Hradci Králové: Páníček ho nechal v bytě vyhladovět k smrti

příšerné
V Hradci Králové muž utýral svého psa. Podle policie se dotyčný odstěhoval za přítelkyní a zvíře nechal v pronajatém bytě samotné. Muži hrozí trest odnětí svobody od sedmi měsíců do tří let. Zvíře hnilo v bytě dva měsíce.

Portál TN.cz přinesl informace o opravdu děsivém případu, který se odehrál v Hradci Králové. Muž tam doslova utýral vlastního psa. Nechal ho v bytě samotného poté, co se odstěhoval k přítelkyni. Ze začátku ho údajně chodil krmit, jenže jeho návštěvy postupně vymizely.

Pes zemřel na celkové vysílení. Na zápach a létající mouchy upozornili policii sousedé. Ti měli nejdříve strach o svého souseda. Policie však po vniknutí do bytu nalezla mrtvé tělo křížence plemen labradorský retrívr a Kavalír King Charles španěl. Leželo na zemi v kuchyni mezi kuchyňskou linkou a sporákem minimálně dva měsíce. Nebohé zvíře tam hladovělo, žíznilo a nemělo dostatek pohybu, kvůli čemuž zemřelo.

Na vině je majitel psa.„Hrozí mu trest odnětí svobody od sedmi měsíců do tří let,“ uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Iva Kormošová.

Mohlo by vás zajímat

Další články