Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Bestiální rodiče utýrali holčičku (†11) k smrti: Pálili ji vidlicí, brutálně kopali a přivazovali ke stolu

Rodiče utýrali jedenáctiletou dcerku k smrti.
Zdroj: Policie Contra Costa County
Hrůzný čin

Jedenáctiletá holčička zemřela poté, co ji utýral její vlastní otec a nevlastní matka. Navíc způsob, jakým ji mučili, je opravdu děsivý a brutální. Mlátili ji vařečkou i pěstmi, brutálně ji kopali, pálili vidlicí na grilování nebo přivazovali k televiznímu stolku v ložnici. Vše si navíc pár dokumentoval. Celé trýznění trvalo několik dlouhých měsíců. 

Malá Annai zažívala několik měsíců neskutečné utrpení. Její otec Rene Díaz (30) a nevlastní matka Crystal Díazová (29) z Rodea v Kalifornii dívku nelidským způsobem týrali. Podle policie a listu Mercury News začalo ubližování minimálně od října 2020, tehdy si, podle výpovědi u soudu, všimli, že jim malá Annai krade léky na depresi a pije bělidlo a sanitární prostředky.

Rodiče se ji rozhodli potrestat tím, že ji začali bít vařečkou i pěstmi, brutálně ji kopali, pálili vidlicí na grilování, nasazovali pouta, přivazovali k televiznímu stolu v ložnici nebo na noc zamykali. „Snažili se jí mstít, vydírat ji a ze sadistických důvodů jí způsobovali extrémní bolest a trápení,” ocitoval web Daily Mail policisty.

Holčičce dali na hlavu igelitový pytel

Dívka zemřela v hrozných bolestech dne 23. března 2021 a její bestiální rodiče nyní stanuli před soudem. U soudu detailněji popsali, co dělali s dívkou osudný den, kdy zemřela. „Začala silně kašlat. Dali jsme jí na hlavu igelitový pytel, abychom jí pomohli s dýcháním, když to nepomohlo, volali jsme záchranku,” ocitoval Daily Mail výpověď jednoho z rodičů. Své hrůzné zločiny si rodiče navíc natáčeli.

Rodiče prý nakonec zavolali sanitku asi ve 3:30 ráno, což bylo vůbec poprvé za celou dobu, co dívce ubližovali. Annai však zemřela o necelé dvě hodiny později, přivolaní záchranáři ji už nedokázali pomoci. Policie našla u Díazových při prohlídce bytu jak pouta, tak i nahrávky, na nichž je týrání zachyceno. Pár je nyní obviněn z týrání, zneužívání a těžkého ublížení na zdraví s trvalými následky. Rozhoduje se také, jestli nebudou obviněni ze smrti dívky. Jenže o tom rozhodnou kriminalisté, až přijdou výsledky z pitvy a toxikologického rozboru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy