Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Bestiální napadení v Sedlčanech. Na dětském hřišti brutálně zmlátili chlapce. Ostatní se dívali

Bestiální napadení v Sedlčanech. Na dětském hřišti brutálně zmlátili chlapce. Ostatní se dívali
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
šokující scéna
Vážné zranění v obličeji, otřes mozku a poraněná krajina břišní. Napadený klučina může hovořit o velkém štěstí, že bestiální útok přežil. Další děti si násilí natáčely na mobilní telefon. Záznam se dostal na internet a později také k policii. Ta hrůzný čin vyšetřuje jako výtržnictví. Je ale možné, že dojde k překvalifikování. Útok se podle vyšetřovatelů stal zřejmě 19. září.

Podle informací webu eXtra.cz je útočníkem Ondřej P. ze Sedlčan. Do klučiny ležícího na zemi kope, šlape mu na hlavu a opakovaně ho mlátí do břicha a do hlavy. Video má redakce eXtra.cz k dispozici. Jde o záběry, které otřásly i kriminalisty. Video trvá minutu a půl. Je otázkou, jak dlouho trval celý útok. K napadení došlo v prostoru hřiště v ulici Na Potůčku.

Útočník je starší patnácti let. Sedlčanská policie incident řeší jako výtržnictví a vyslýchá svědky. Je možné, že čin bude překvalifikován. Policisté také zkoumají, jak rozsáhlé zranění napadený chlapec utrpěl. Podle našich informací se bál jít napadení nahlásit. Když byl konečně vyšetřen v nemocnici, zjistilo se, že utrpěl otřes mozku a poranění v krajině břišní.

Děsivé je, že nesmyslnému útoku přihlíží další děti. Nikdo nezasáhne. Naopak se zdá, že někteří se při bestiálním činu dobře baví. Další odvrací zrak.

Dva kluci pak zmláceného chlapce dokonce zvednou a drží ho ve vzpřímené poloze. V tu chvíli k němu přichází útočník a znovu ho mlátí do obličeje a do břicha.

Policie v současné době všechny aktéry nesmyslného činu ztotožňuje. Napadený byl již podat svědectví. Incident nepřipomíná rvačku. To, co je na videu, vypadá jako brutální kopání a bití do živého boxovacího pytle.

Podle lidí, kteří Ondřeje znají, to není první útok. Prý se podobných činů dopustil už v minulosti. Děti se ho bojí a když je se svou partou, je prý velmi nebezpečný. Nyní ale o jeho konání existuje záznam a spravedlnosti by se neměl vyhnout. "Vlastně každá ta rána mohla být poslední. Já se divím, že to ustál," uvedl k brutálnímu napadení náš zdroj.

V současné době je nejdůležitější, že napadený chlapec je mimo ohrožení života. Měl obrovské štěstí, že na hřišti nebyl umlácen a údery přežil.

MÁTE K PŘÍPADU DALŠÍ INFORMACE? OZVĚTE SE NA REDAKCE@EXTRA.CZ.

REDAKCE EXTRA.CZ PŘÍPAD SLEDUJE, PŘINESEME DALŠÍ PODROBNOSTI.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy