Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

BESTIÁLNÍ ČIN: Matka zavražděné turistky Louisy (†24) dostala od islamistů video s mrtvolou své dcery!

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
vražda v Maroku
V pondělí byla v Maroku nalezena těla dvou turistek. Louisa Vesterager Jespersen (†24) a Maren Ueland (†28) zemřely pod rukama příznivců islámu poté, co se i přes varování samy vypravily na nejvyšší horu severní Afriky. Islamisté poté zveřejnili záběry hrůzné vraždy na sociálních sítích. To jim ale zřejmě bylo málo a tak otřesné záběry mrtvé Louisy poslali přímo její matce!

Vražda dvou skandinávských turistek šokovala celý svět. Poté, co byla nalezena jejich znetvořená těla, se na internetu objevilo děsivé video zaznamenávající smrt jedné z nich. Obě dívky byly zavražděny příslušníky teroristické organizace IS Ti ve videu přísahají věrnost islámu a vykřikují, že vraždu konají z vůle Alláha. Otřesné záběry obdržela i matka jedné z obětí, která se psychicky zhroutila už ve chvíli, kdy se o smrti své dcery dozvěděla.

Vyšetřovatelé potvrdili, že matce Louisy Jespersen přišly záběry její umírající dcery do zpráv na sociálních sítích. Video bylo odesláno z účtu, který byl s největší pravděpodobností založen a provozován z Maroka Ačkoliv není potvrzeno, že za kontaktováním matky oběti stojí islamisté, vyšetřovatelé nemají důvod pochybovat o tom, že to byli právě samotní vrazi, kdo paní Jespersen tyto záběry zaslal.

Matka Louisy je momentálně ve velmi špatném psychickém stavu. Ještě před zveřejněním nahrávky, na níž Louisa umírá, sdělila prostřednictvím médií, že se jí zhroutil celý svět.

Související články

Další články