Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Bestiální chování: Spoluhráč Součka ve West Hamu zkopal kočku!

Kurt Zouma
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
týrání zvířat

Fotbalista West Hamu Kurt Zouma čelí velké kritice za video, ve kterém kopnul a udeřil kočku. Londýnský klub chování francouzského reprezentačního obránce odsoudil a incident bude řešit interně. Zouma se za své jednání omluvil.

Nahrávka, kterou podle deníku The Sun na sociální síti Snapchat původně sdílel Zoumův bratr Yoan, ukazuje sedmadvacetiletého stopera, jak kočku nakopnul přes kuchyňskou podlahu. Domácímu mazlíčkovi také dal facku nebo po něm házel boty.

Neexistuje pro mě omluva

"Pro mé chování neexistuje žádná omluva, upřímně toho lituji. Také se hluboce omluvám všem, které video naštvalo. Chtěl bych všechny ujistit, že naše dvě kočky jsou zcela v pořádku a zdravé. Celá naše rodina je miluje a stará se o ně. Tohle byl ojedinělý incident a už se nebude opakovat," řekl v prohlášení Zouma, spoluhráč Tomáše Součka, Vladimíra Coufala a Alexe Krále.

West Ham, jehož spolumajitelem je český miliardář Daniel Křetínský, letní posilu z Chelsea za 30 milionů liber zkritizoval. "Bezvýhradně odsuzujeme chování Kurta Zoumy ve zveřejněném videu. Mluvili jsme s Kurtem a věc budeme řešit interně, ale rádi bychom zdůraznili, že v žádném případě neakceptujeme týrání zvířat," uvedl londýnský klub. Podle informací serveru BBC Sport se policie incidentem nebude zabývat.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy