Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bestiální Barbie: Sériová vražedkyně s českými kořeny přihlížela znásilnění sestry

Karla Homolka: Bestiální Barbie přihlížela znásilnění své sestry
Zdroj: profimedia.cz
vrazi

Lidé je znají jako Kena a Barbie z Kanady. Na počátku devadesátých let byli Karla Homolka a Paul Bernardo, který dostal přezdívku násilník ze Scarborough, hrozbou všech dospívajících dívek. Podle webu allinteresting.com nyní trestaná Karla pečuje o malé děti a vede úplně jiný život.

Karla Homolka, jejíž otec byl český emigrant, vyrůstala v Ontariu v pětičlenné rodině jako nejstarší ze tří dcer. Šlo o chytrou, milou a atraktivní dívku, která milovala zvířata. Po skončení střední školy začala pracovat na místní veterinární klinice.

Všechno bylo skvělé do doby, než potkala svého budoucího muže – Paula Bernarda. Během veterinárního kongresu v Torontu poznala tehdy sedmnáctiletá Karla skvěle vypadajícího Paula, kterému v té době bylo 23 let. Oba se do sebe ihned zakoukali a stali se nerozlučnou dvojicí.

Panenská oběť

Někteří lidé tvrdí, že právě sadistický Bernardo přinutil Homolku ke všem zločinům a ona byla jen jeho další obětí. V tomto tvrzení však nesedí fakt, že Karla obětovala vlastní patnáctiletou sestru, aby Paula potěšila. Karla nebyla v době jejich seznámení panna, což Paula trochu mrzelo. Navrhla mu tedy, že mu přivede sestru Tammy, která ještě žádný intimní styk s nikým neměla.

Rodina Homolkova uspořádala 23. prosince 1990 sváteční večírek. Toho rána Karla ukradla lahvičky se sedativy z veterinární ordinace, kde pracovala. Svou sestru zdrogovala a donesla do ložnice, kde už čekal Bernardo.

Pravděpodobně kvůli drogám Tammy zvracela v bezvědomí a udusila se k smrti. Bernardo a Homolka v panice její tělo očistili, oblékli a položili na postel. Policii pak tvrdili, že ve spánku zvracela. Její smrt byla uzavřena jako nehoda. Tím začalo jejich sadistické běsnění.

Po pohřbu se konala svatba

Navzdory rodinné tragédii se Homolka a Bernardo o šest měsíců později vzali. Během okázalého obřadu musela Karla slíbit, že bude Paula „milovat, ctít a poslouchat“.

Zanedlouho po svatbě „obdarovala“ svého muže další patnáctiletou dívkou, kterou znala z práce. Třetí obětí byla mladinká nejmenovaná dívka, kterou také zdrogovali. Tentokrát ji však znásilnila sama Karla. Dívka naštěstí přežila, i když si kvůli drogám mnoho věcí později nepamatovala.

Video plné mučení

Týden po znásilnění Jane Doe našli Paul a Karla svou předposlední oběť, 14letou dívku jménem Leslie Mahaffy. Na Mahaffy narazil Paul po setmění během projížďky v autě. Jakmile Leslie uviděl, zastavil a vtáhl ji do auta.

Doma ji pak společně s Karlou několikrát znásilnili a mučili. Celé Lesliino utrpení si zvrhlý pár dokonce natáčel na video. V pozadí hráli Bob Marley a David Bowie. Na videu, které bylo předloženo u soudu, je slyšet, jak Bernardo instruuje Mahaffy, aby se mu podřídila, zatímco ona křičela bolestí.

Mahaffy v jednu chvíli říká, že jí klouže páska přes oči. Pár nemohl dopustit, aby je dívka později identifikovala. Museli ji zabít.

Karla dívku omámila stejně, jako to dělala v minulosti, tentokrát jí však podala smrtelnou dávku sedativ. Bernardo šel do železářství a stavebnin a koupil několik pytlů cementu, které pár použil k zapouzdření rozřezaných částí Lesliina těla. Kusy ztvrdlého cementu pak shodili do jezera.

Poslední oběť

Poslední obětí vražedného dua byla patnáctiletá Kristin French. Stejně jako u Leslie se pár natáčel u toho, jak ji znásilňují a mučí. Nutili ji konzumovat alkohol a podřizovat se nejen Bernardovým sexuálním deviacím, ale také Karliným. Tělo Kristin bylo nalezeno v dubnu 1992 v příkopu u silnice. Byla nahá a měla zcela ostříhané vlasy. Homolka později řekla, že vlasy nebyly ostříhány jako trofej, ale v naději, že policii ztíží její identifikaci.

Agresivita Paula se však často obracela i proti samotné Karle. Rodiče ji poté, co ji její manžel brutálně zmlátil, odvezli do nemocnice, kde na něj podala trestní oznámení. Policisté tak začali rozplétat jejich vražedné řádění.

Život na svobodě

Paul dostal doživotí, Karla kvůli ochotě spolupracovat a tvrzení, že byla ke všemu donucena, jen dvanáct let. V roce 2005 byla Karla propuštěna na svobodu, což vzbudilo velké pobouření veřejnosti. Po propuštění strávila nějaký čas na ostrově Guadalupe, kde pod jménem Leanne Bordelais žila se svým druhým manželem Thierrym.

V roce 2014 se vrátila do kanadské provincie, kde společně vychovávají své tři děti. Usadila se v malé komunitě v Quebecu, kde pracuje jako dobrovolnice v tamní základní škole a pomáhá s pořádáním dětských výletů.

Zdroje:

Wikipedia.com

allthatsinteresting-com

crimemuseum.org

Související články

Další články