Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Běsnící Anife o politice: Vedou nás bu*eranti, migranty z mojí země tady nechci!

Anife Vyskočilová o politice: Vedou nás bu*eranti, migranty z mojí země tady nechci!
Zdroj: Archiv Anife Vyskočilová
+ Dalších 7 fotografií
Anife na Hrad
Anife Vyskočilová (47) nenechala na politických stranách nit suchou! Stručně shrnula, co si o jednotlivých politických uskupeních myslí, a dodala, že migranty do Česka rozhodně pouštět nechce. Ani z vlastní země!

Nejblíž je mi SPD

"Kdybych si měla vybrat, koho bych měla volit a přečetla si program všech stran, ale bez hlavičky, o kterou stranu jde, tak je mi nejblíže asi program SPD. Jen ten Okamura mi tam nesedí, ale ani mi nevadí. Je proti imigrantům, což já také. Kdyby se jako já přizpůsobili a respektovali zákony dané země, tak ano, má se jim pomoci. Ale tahat sem lidi z vlastní země za lepším životem na úkor Čechů, co nemají ani na nájem a jídlo, a pomáhat jiným a mrzačit svůj lid na úkor kvót mě nebaví," rozhořčila se Anife Vyskočilová na svém facebookovém profilu. Je totiž proti uprchlíkům, přestože ona sama má turecké kořeny, lidem ze zemí, kde se mají hůře, pomáhat na úkor Čechů nehodlá.

"A euro? Copak naše česká zem má zapomenout na svoji měnu a identitu na úkor toho, že se budeme mít lépe? A že euro bude naše mateřská měna? A necháme tu naši českou korunu v zapomenutí? Ti bohatí na tom budou lépe vždy. S eurem i bez! Obyčejný lid bude strádat, protože s tím nebude umět pracovat, přepočítat a hlavně nebude to brát vážně. Já jsem za českou korunu a celá EU ať jde tatam. Ale to neznamená, že budu SPD volit," dodala Anife, která se v Čechách usadila už v roce 1996 a od té doby si naši zemi zamilovala. Jenže koho volit, ptá se Anife. Pro svoje fanoušky připravila vtipné shrnutí politických stran podle toho, jak je vidí ona.

Politické strany podle Anife:

  • ANO Tuneláři
  • Piráti Měli by je zakázat
  • ODS Kradou
  • KSČM Bez komentáře
  • ČSSD Prodávají prdelisku (Také nevíme, co tím myslela)
  • SPD Nesedí mi Okamura
  • TOP 09 Bez lídra
  • STAN Odpadliště pro lidi z ostatních stran
  • Trikolóra Druhá ruka ODS

Řídí náš banda buzerantů

"Ale ptám se, koho volit? ODS, kteří kradli, kradou a krást budou? Piráty, novodobé komunisty, co vám do baráku hned chtějí stěhovat nájemníky nebo v lepším případě imigranty? ČSSD, co prodává prdelisku? ANO, nej většinu tunelářů? STAN, co je fakt stan, pod kterým jsou schovaní odpadlíci ze všech ostatních stran? Anebo TOP 09, co nemá lídra? A KSČM nemusím komentovat. A teď, babo raď, co máme za bandu buzerantů, co nás řídí," pobavila fanoušky s tím, že u nás skutečně není na výběr a lidé by si měli prostudovat také historii svých oblíbených politických stran.

"Proč to píšu? Abyste, až budou volby, dobře přemýšleli, komu dáte hlas a nenechali se opít koblihou nebo krásou našeho primátora Hřiba, co vesele jezdí po sněhu po Staroměstském náměstí a vesele vyprazdňuje byty a ateliéry pro své neschopné kamarády, co žijí v podnájmech. To si myslím. Anebo zloději, co kradli a teď křičí: Chyťte zloděje! Tak lidé, myslete, ale já určitě Piráty volit nebudu, protože už podle jména je dáno, že jsou piráti a měli by je zakázat tak jako v jiných zemích stejně, jako komunisty," dodala ještě Anife a někteří fanoušci jí dokonce psali, že by ji chtěli vidět na Hradě.

Nejsem žádná migrantka

Jenže se nesetkala jenom s pozitivními reakcemi. Lidé jí začali nadávat do imigrantek. "Já žádná imigrantka nejsem. A víte, proč? Před 26 lety jste ani nevěděli, co to je. Ale já ano, ty české imigranty do Ameriky jsem zažila. A ti určitě vědí, jak to myslím," ohradila se proti takovým útokům Anife. A protože se jí fanoušci začali ptát ještě na názory na další politické strany, neváhala dodat, že: "Trikolóra je jen druhá ruka ODS a to, že Klaus odstoupil, je jen hra, aby nebyli s ODS spojení. Mladí lidé by měli pracovat, ale jak, když k tomu nejsou vedení? Vždyť mládež nic neumí. Myslím většinu, jsou schopné výjimky."

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy