Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Běsnící Angelina Jolie řvala na Jennifer Aniston: TÁHNI od mých dětí!

Angelina Jolie seřvala Jennifer Aniston jako malou holku!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 38 fotografií
K boji s anorexií se přidala drsná bitva o děti! A strach Angeliny Jolie (43), že o svoje miláčky přijde, se každým dnem stupňuje. Když se teď k tomu přidala hrozba, že by její děti mohla vychovávat odvěká sokyně Jennifer Aniston (49), kterou údajně znovu udolal Brad Pitt (54), nevydržela to. Zvedla telefon a začala vřava!

Před dvěma roky se Angelina Jolie rozhodla, že už ji Brad Pitt nebaví a rozjel se jeden z nejostřeji sledovaných rozvodů světa. Zvlášť v posledních týdnech by se atmosféra mezi někdejším hollywoodským párečkem dala krájet, ale jedině nabroušenou mačetou.

Majetek šel úplně stranou, Angelina a Brad se přetahují především o děti. Ty podle zvěstí chtějí bydlet spíš s tátou než s mámou, která byla někdy v době kamenné považována za sexsymbol a dnes má mozek napadený anorexií a láduje se výhradně kostkami ledu.

V úterý přišel zvrat, se kterým Jolie nepočítala. Pitt se údajně začal znovu scházet se svou exmanželkou Jennifer Aniston. Ta je s Angelinou přes deset let na ostří nože, nesnášejí se navzájem. Hrozba, že jí bude její odvěká sokyně vychovávat vlastní děti, rozběsnila „paní Smithovou“ natolik, že zvedla telefon a rozpoutala peklo.

„Zavolala jí a důrazně jí řekla, aby se držela dál od její rodiny. Angelina si nepřeje, aby Jennifer dělala jejím dětem nevlastní mámu,“ řekl zdroj amerického časopisu New Weekly.

Je ve hvězdách, zda Jennifer Angelinu poslechne. Prý na sebe štěkaly a nezdálo se, že by se mohly na něčem dohodnout. Nejdůležitější teď je, aby Jolie začala jíst. S jejími 34 kily jí každým dnem hrozí kolaps s drsnými následky!

Mohlo by vás zajímat

Další články