Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Běsnění ve Francii hadr: Rychtář osočil Primu, že dluží Arturovi peníze za zuby Džambulky!

Zdroj: archiv, profimedia.cz, Facebook, google: "logo Prima" :-)
+ Dalších 5 fotografií

Vypadá to jako pasáž z románu Franze Kafky, a přece je to realita.

V nekonečné telenovele z Uhříněvsi došlo na silvestrovský díl, jinak to nazvat nejde.

Vdovec po Ivetě Bartošové (†48), Josef Rychtář (56), vyrazil do souboje s televizí Prima a nejde o nic menšího než zubní implantáty zesnulé Ivety, za něž prý Prima dluží doplatek Arturovi, protože zpěvačka si je do hrobu neodnesla a jedné ze stran neuvěřitelné smluvní dohody prý vznikla pohledávka.

To bylo tak, předloni v říjnu stála Prima hodně o speciál VIP zpráv, do kterého potřebovala Rychtáře s Bartošovou. Strany se dlouho dohadovaly. Nešlo ani tak o honorář 180 tisíc korun, ale o jeho vyplacení.

Vdovec vykládá karty na stůl "Ivetka ze zjevných důvodů nechtěla ty peníze fakturovat a tak dále. Došlo tedy k dohodě, že jí televize zaplatí v odpovídající výši stomatologický zásah ohledně jejích tří zubních implantátů, na což televize přistoupila."

Rychtář nekecá. Obě strany sepsaly smlouvu a Iveta následně podstoupila na klinice Esthesia přípravný zákrok, v rámci kterého jí zkoukli okostici, ladily se čepy a tak dále s tím, že za půl roku dojde na keramické korunky.

"Vzhledem k tomu neštěstí už ale na operaci nedošlo. Vznikl tak nedoplatek, který dle mého náleží Arturovi, jenomže na Primě mají nepořádek a nemají se k řešení. Upozornil jsem je, že se obrátím na právníka pana Štaidla a půjdu s tím do médií," jede si svou rozhodný vdovec a na Primě nejsou vůbec nadšení:

"Většinu plnění, vyplývající ze smlouvy, stomatologická klinika odvedla. Část zákroku nemohla být dokončena kvůli úmrtí paní Bartošové. Tato část se tak tedy stává součástí dědického řízení. Celou smlouvu samozřejmě k dispozici máme, je pravda, že plnění mělo být provedeno recipročně. Proto jsme také vystavili naši reciproční fakturu a pana Rychtáře jsme požádali o vystavení jeho faktury. V podobných případech je to zcela běžný postup," sdělila nám šéfka komunikace televize Marie Fianová, kde je kámen úrazu.

Rychtář totiž žádnou fakturu vystavovat nechce: "Nebudu jim nic vystavovat, řekl jsem to jasně pánovi ze zpravodajství, který mi kvůli tomu v týdnu volal. Peníze jsou Artura, mají tam bordel a já jim to ještě budu fakturovat. Máme smlouvu."

Vzpomeňte si na nás, tohle bude ještě pěkná divočina a můžeme všichni jen doufat, že Artur dostane díky chrabrému vdovci peníze za Ivetiny zuby co nejdříve! Má na ně právo, howg!

Související články

Další články