Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Besky prošla ohromnou proměnou: Vítězka MasterChefa zhubla a vypadá senzačně

Besky prošla ohromnou proměnou.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz / se souhlasem Besky / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
proměna

Je to už rok, co se stala Veronika Danišová alias Besky (29) vítězkou MasterChefa 2021. Od té doby se černovlasé krásce daří nejen v kariéře, ale také v osobním životě, kde dokonce pořádně zatočila s nadbytečnými kily, se kterými nebyla spokojená. Naší redakci Besky prozradila tajemství svého nového já. Její hubnoucí proměny si všímají i fanoušci na Instagramu.

Jak se říká, všechno jde, když se chce. O čemž by mohla vyprávět i krásná vítězka loňského MasterChefa Veronika Danišová alias Besky, která se plně věnuje své kariéře, ale také svému zdraví.

Besky bere svou proměnou dech

Besky se ještě před pár měsíci necítila ve svém těle úplně nejlépe, což se rozhodla změnit. Plody její práce jsou již vidět natolik, že ji fanoušci nejen obdivují, ale také se ptají, jaké je tajemství jejího hubnutí.

"Sluší ti to, ale ty jsi byla vždy krásná. Hlavně osobnostně jsi uměla přitáhnout lidi a teď tady přitahuješ všechny, topka," uvedl jeden z fanoušků k příspěvku. "To je mazec proměna. Kdybych se měl někdy znovu zamilovat, tak do tebe. Ale ne proto, jak vypadáš, ale proto, jaké máš názory a myšlení. Jsi fakt skvělá," píší další.

"Nejsem trenér ani poradce, jsem jen žena, která zase zkusila to, co bylo už několikrát řečené. Kalorický deficit a být konzistentní," vysvětlila krásná černovláska na svém Instagramu s tím, že se o postavu stará nejen stravou, ale také sportem.

"Sport miluji, odjakživa jsem sportovala a věnovala jsem se mu aktivně. Pak ale přišel covid, zvláštní období našich životů, které se už snad nikdy nezopakuje," svěřila se ohledně doby, která velmi změnila chod nejen jejího běžného života.

Besky prozradila tajemství své postavy

Po koronavirovém období se Besky pustila do svého běžného režimu a ve svém těle se cítí opět skvěle.

"Teď jsem zpátky tak, jak se cítím nejlépe. Věřím, že když každý něco upřímně chce, kvůli sobě, tak dokáže cokoliv. Jen to nemůže dělat pro partnera nebo kvůli společnosti," prozradila Veronika, která svou cestou za lepším já motivuje i své fanoušky.

"Můj odkaz je jednoduchý, nejdříve se ti smějí, potom se tě ptají, proč to vlastně děláš, a nakonec potřebují vědět, jak jsi to dokázala. Takže bubáčci moji, to, jaký je člověk člověkem, není dle procenta tuku v těle, ale charakterem a ten fakt nezhubneš," dodala v příspěvku.

Redakci eXtra.cz pak Besky potvrdila, že za její úžasnou proměnou vskutku nejsou žádné čáry máry. "Půl roku tvrdé dřiny," napsala nám. "Dieta, cvičení a hlavně režim. Takže dortíky už nepapám, jenom je vyrábím," směje se.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy