Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Uběhnete kilometr? Vojtěch Bernatský doma trénuje a vyzývá k tomu i ostatní

Zdroj: archiv ČT
nákaza
V době karantény mnoho lidí přemýšlí, jak se zabavit, a tak se na sociálních sítích množí různé výzvy. Výjimkou není ani oblíbený moderátor Vojtěch Bernatský, který si společně s Mattoni FreeRun připravil výzvu, která vám pořádně protáhne nohy a rozproudí krev.

Je známo, že sportovní moderátor Vojtěch Bernatský je vášnivým běžcem. Za normálních okolností už by za sebou měl pravděpodobně Pražský půlmaraton a v nohách spoustu kilometrů z tréninků. Kvůli koronavirové situaci musel ale své původní plány přehodnotit, a tak se rozhodl, že se společně s Mattoni FreeRun pustí alespoň do speciální běžecké výzvy. „Já na tyhle výzvy moc nejsem, ale tahle mi přijde fajn. Je to výzva projektu Mattoni FreeRun a jde o to, uběhnout kilometr v domácím prostředí. Je to výzva, co si budeme povídat, ale já to mám dobré, protože mám tady vynikající podpůrný tým,“ vysvětluje Vojtěch ve videu a představuje fanouškům své děti.

Výzva v karanténě

Kilometr si doma Bernatský za bujarého fandění svých ratolestí opravdu zaběhl, a protože si přidal ještě pár výškových metrů po schodech, dala tahle výzva opravdu zabrat i takhle zkušenému běžci. „Připadám si, jako kdybych vyběhl Sněžku, ale za tohle to stojí,“ sdílí své první dojmy zadýchaný Bernatský a v rukou svírá pohár od svých dětí. Na konci pak nominuje 3 další přátele, kteří by měli výzvu také splnit.

A co vy pustíte se do výzvy také? Nezapomínejte, že pohyb je pro naše tělo opravdu důležitý a může pomoci i naší obranyschopnosti!

Související články

Další články