Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Berlínská policie zatkla nesprávného. Útočník z vánočního trhu je stále na útěku!

Útočník je stále na útěku.
Zdroj: Instagram, Twitter
+ Další 4 fotografie
Berlínská policie přiznala, že zatkla nesprávného. Pachatel pondělního útoku na vánočním trhu v Berlíně je stále na útěku a navíc je ozbrojen.

Pachatel pondělního útoku na vánoční trhy v Berlíně je stále na útěku. Berlínská policie přiznala, že zatkla nesprávného muže. Muž, který vjel kamionem na vánoční trhy, zabil 12 lidí a dalších skoro 50 zranil, je tedy stále na útěku. A je nebezpečný! S odkazem na policejní zdroj to napsal server Die Welt.

Policie podle Die Welt nejdříve zatkla 23letého Pákistánce, ale později došla k závěru, že právě on není pachatelem berlínského útoku. Sám mladík svoji vinu popírá.

„Máme nesprávného člověka,“ cituje Die Welt berlínskou policii. „Tím se situace mění. Skutečný pachatel je stále na svobodě a ozbrojen a může způsobit další škody,“ dodává policejní zdroj. Byly informovány i speciální složky.

Německý policejní prezident Klaus Kandt v úterý odpoledne jen potvrdil, že policie vzala do vazby prvního podezřelého. Agentura DPA s odkazem na policejní zdroje informaci popřela.

Související články

Další články