Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Berger s Ujfalušim ve Varech: Vyvedli krásné partnerky, Tomáš ukázal nastřelené vlasy

Bývalí parťáci z repre si mají stále hodně co říct.
Zdroj: Jiří Masojídek/eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Festival

Karlovarská kolonáda se během filmového festivalu hemží nejrůznějšími celebritami, a to i těmi ze světa sportu. Jednu z největších kulturních akcí si nenechali ujít ani Patrik Berger a Tomáš Ujfaluši, legendy českého fotbalu. Oba si společně s partnerkami zašli na skleničku do jedné z restauračních zahrádek, kde je zachytil i fotograf eXtra.cz. Druhý jmenovaný pak ukázal, jak se daří jeho nastřeleným vlasům.

Největší koncentrace českých celebrit v Česku? Jednoznačně v Karlových Varech, když zrovna probíhá filmový festival. Na kolonádě tak můžete běžně narazit na Marka Ebena, Jiřího Stracha či další hvězdy českého showbyznysu, mezi kterými nechybějí ani sportovci. Návštěvníci letošního ročníku mohli natrefit třeba na fotbalové ikony Tomáše Ujfalušiho nebo Patrika Bergera.

Dva bývalí spoluhráči z reprezentace se sešli na jedné z restauračních zahrádek na kolonádě, kde si dopřáli sklenku vína spolu se svými partnerkami. Patrika doprovodila manželka Jaroslava, Tomáš zase ukázal svou přítelkyni Petru, s níž se dal podle portálu Aha! dohromady loni. Společně se dobře bavili a očividně si měli co říci.

Ujfaluši má vlasy zpátky

Kromě toho Ujfaluši také ukázal, jak se daří jeho nové kštici. Bývalý obránce se vždy pyšnil dlouhými vlasy a na hřišti se proháněl většinou v čelence. Jenže v roce 2012 si musel vlasy nechat ostříhat, protože mu vypadávaly. S tím se ale nehodlal smířit, a tak si loni nechal vlasy nastřelit v Turecku. Výsledek je nakonec více než přesvědčivý. Fotbalový internacionál má opět delší vlasy.

Ujfaluši se po schůzce s Bergerem ve večerních hodinách sešel i s dalším bývalým reprezentačním parťákem Karlem Poborským. Ten si také nemohl nechat festival utéci. Ve Varech se tak očividně sešla fotbalová smetánka.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy