Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Berenika Kohoutová už má břicho jako Brno: Za těhotenství se ani trochu nestydí

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
požehnaný stav
Některé nastávající maminky se za přibírání během těhotenství stydí, to ale není případ Bereniky Kohoutové (28). Herečka si udělala výlet do moravské metropole a na hotelovém balkóně tasila břicho jako Brno. A přestože obvykle schytává za svoje nevšední fotky kritiku, tentokrát sklidila ovace.

Tak s tímhle bříškem už Berenika Kohoutová (28) stojku neudělá. Hvězda Ordinace v růžové zahradě ukázala, jak ji požehnaný stav zakulatil a dala jasně najevo, že nehodlá nic maskovat.

„Dobré ráno, Brno!“ napsala Kohoutová, jež si užívala výhled na tamější hrad Špilberk. Musela se sice vzdát alkoholu, ale rozhodně nehází flintu do žita. Nedávno si dopřála alespoň pivo. „Jo, to pivo je nealko, jo, ať tady zas nemáme podobnou kauzu, jak s hřbitovem,“ poznamenala raději herečka, na kterou se snesl hněv fanoušků za selfíčko u rodinného hrobu.

Fotka s obřím těhotenským bříškem se ale naopak setkala s nadšenými reakcemi. Lidé Bereniku chválí, že je odvážná a uzlíček štěstí, který v ní roste, ji zkrášlil.

Kohoutová otěhotněla rok po rozvodu s filmovým producentem Pavlem Čechákem (44). První dítě čeká s přítelem Kryštofem (33).

Mohlo by vás zajímat

Další články