Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Berenika Kohoutová záhadně mlží: Po Ewě Farné oznámím velkou novinku i já...

Berenika Kohoutová mlží: Mám pro vás velkou novinku. Týká se Ewy Farné
Zdroj: Se souhlasem Bereniky Kohoutové
Instanews

Záhadnými vzkazy se to na sociálních sítích jen hemží. Jeden takový poslala třeba herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (30), která tvrdí, že její překvapení má něco společného s těhotnou Ewou Farnou (28). Další ze záhadných vzkazů pak posílá i Eva Burešová (28).

Berenika Kohoutová pro nás má novinu

Berenika Kohoutová (30) záhadně mlží. Prý má pro nás novinku, která má něco společného i s Ewou Farnou (28). To, že by byla těhotná, ale herečka a zpěvačka popírá. "Dneska jsem se dozvěděla věc, která si totálně zaslouží oslavu! Nejsem těhotná jako Ewa, ale něco s Ewou to vlastně společného má! Brzy se dozvíte, o co jde. Na koncertě 9. 12. v Cafe v lese si na to připijeme," slibuje fanouškům na sociálních sítích. Tak se nechejme překvapit.

Jitka Boho vzpomíná na velká prsa

Krásná modelka Jitka Boho slaví třicetiny. Podělila se o archivní snímek, na kterém by ji dnes už poznal jen málokdo. Fotka je stará patnáct let. "Nechápu, že jsem v patnácti měla tak velká prsa," dodala pobaveně Jitka.

Nejlepší kamarádka Alice Bendové

"Tohle moje milovaný stvoření mi pomáhá celý život. Teď jsem zase potřebovala její pomoc, protože jsem natáčela film. Neřekla ani slovo, že by byla unavená, nebo že nemůže. Prostě je vždy tam, kde ji potřebuji - vždycky to tak bylo. A vždy mi řekla v daný moment to, co mi pomohlo a co jsem potřebovala slyšet," pěje ódy na svoji maminku herečka Alice Bendová (48) s tím, že má naprosto jasno, kdo je její nejlepší kamarádka.

Co se děje, Evo?

Zřejmě se něco děje, vždy optimistická Eva Burešová (28) totiž na sociálních sítích zanechala pro fanoušky nejasný vzkaz. "Někdy jsou dny, které byste nejraději měli co nejdříve za sebou. Úzko, srdce se svírá, člověku se těžko dýchá. Je dobré vědět, že bude brzy zase dobře," napsala zpěvačka a slova podpory od ostatních na sebe nenechala dlouho čekat.

Související články

Další články