Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Berenika Kohoutová všechny zaskočila… Slavné bosé nožky na Českém lvu!

Berenika Kohoutová se nechala inspirovat a později také běhala po pražském
Rudolfinu bosá.
Zdroj: archiv
Vítězem pětadvacátého ročníku filmových cen Český lev je film Bába z ledu. Díky tomu si na jeviště pro křišťálovou sošku lva přišel scénárista a režisér Bohdan Sláma dokonce dvakrát. Při přebírání ceny za nejlepší scénář na něm nebylo nic zvláštního, ale když na pódium přišel podruhé, nemohli si diváci nevšimnout, že byl bos.

Tento bizarní výjev nakonec vysvětlil tím, že přišel „po strništi bos“, čímž chtěl vzdát hold svým kolegům Zdeňkovi a Janu Svěrákovým, kteří jsou tvůrci druhého nejúspěšnějšího loňského filmu Po strništi bos.

Cenu za nejlepší režii předala Slámovi Berenika Kohoutová a jeho čin bosých nohou ji pravděpodobně nadchnul, protože na afterparty už běhala po pražském Rudolfinu bosa i ona. Přítomní hosté tak mimo mnoha odhalených dekoltů a vyzývavých modelů nechávajících jen málo prostoru pro fantazii mohli naprosto nečekaně vidět i holá chodidla. Je ovšem pravda, že společenská obuv je mnohdy velice nepohodlná, a tak je možné, že nejeden host nakonec toto netradiční obutí mohl Berenice a Bohdanovi závidět. Domácí očistu pak už ale pravděpodobně nikoliv.

Související články

Další články