Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Berenika Kohoutová šla s kůží na trh: Ukázala hanbatou fotku a nadchla kalhotkami

Berenika Kohoutová šla s kůží na trh: Ukázala hanbatou fotku a nadchla kalhotkami
Zdroj: Se souhlasem Berenika Kohoutová
+ Další fotografie
bez retuše

Úspěšná zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová (30) si na sociálních sítích na nic nehraje a velmi ráda ukazuje ženské tělo bez jakýchkoli příkras, za což sklízí od fanoušku velké pochvaly. Tentokrát, jak sama říká, vyfotila hanbatou fotku a promluvila o svých tetováních. 

Zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová se nebojí jít s kůží na trh. Na sociálních sítích ráda ukazuje obnažené fotky bez retuše, aby dodala ostatním ženám odvahu, že život není jen neustálá snaha o dokonalé tělo bez chybičky.

Berenika kromě toho, že maká na plné obrátky, se především věnuje rodině a své rozkošné dceři Lole.

Tentokrát se Berenika vyfotila jenom v kalhotkách a nahoře bez u kuchyňské linky a rozpovídala se na téma svých tetování.

"Já myslím, že mezi krabicema, přejížděním z jednoho bytu do druhýho a zkoušením se určitě hodí něco takovýho, ne...?? Ať nás LÁSKA, co mám vytetovanou na žebrech, provází při těch přesouvacích masakrech, zatím se spíš furt hádáme, kdo co blbě zorganizoval... na druhý straně mam na žebrech HUMOR, na ten budu taky myslet," napsala k hanbaté fotce.

"Snad ti nevadí, že první, co dělám u tebe doma, je focení hanbatejch fotek, mami... Máš tady supr světlo," vzkázala své mamince spisovatelce Ireně Obermannové.

Sledující dámy ji hned zahrnuly pochvalnými komentáři na téma jejích kalhotek. "Ty kalhotky chci taky," hlásí Adéla. "Ty by záviděla i Bridget," souhlasí Lucie.  "Jsou vážně boží," uzavřela další.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy