Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Berenika Kohoutová si pořídila selfie na hřbitově: Je to nehoráznost, kritizují ji

Berenika s rodinou na hřbitově.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
dušičky
Svátek všech zesnulých Dušičky každý pojal po svém. Někdo jenom se vzpomínkou na blízkou zemřelou osobu doma zapálil svíčku, jiní šli uctít památku příbuzných, kteří už nejsou mezi námi, přímo na hřbitov. To udělala i Berenika Kohoutová (28). Ta zašla zavzpomínat na prarodiče se sestrou a maminkou a v dobré víře si návštěvu hrobu vyfotila. Snímek umístila na Instagram a od několika lidí za to schytala drsnou kritiku.

"Ahoj babi! Ahoj dědo!" napsala Berenika k fotce, kde stojí se sestrou Rozálií a maminkou Irenou Obermannovou u rodinného hrobu. Podle slov Bereniky takto navštěvují hřbitov každý rok a také každý rok se u toho vyfotí. Jenže se našlo hodně takových, kteří s Bereničiným počínáním nesouhlasili, ba ho odsoudili a už vůbec nepochopili, proč si takovou fotku zpěvačka dává na sociální síť.

Uživatel Vlastimil pod příspěvek sdílel svůj nesouhlasný názor. "Na hřbitově selfie, to je nehorázná hanba," napsal. Na to ihned zareagovala právě maminka Bereniky, spisovatelka Irena Obermannová. Ta se kritice postavila čelem a v dlouhém odstavci vysvětlila, co ona považuje za nehoráznost, a pánovi vysvětlila, že jiné národy se s nebožtíky například dlouhé dny loučí tím, "že s ním tráví několik dní, oslavují jeho život, jedí při tom, pijí, radují se. A fotí."

"Já nebudu hejtovat. Ale chtěla bych znát pohnutky k tomu udělat si na tomto místě, v tu chvíli fotku...? Třeba si řeknu, hm, není to blbý, proč ne...?" napsala další uživatelka. Berenika se zamyslela díky těmto komentářům nad tím, jak je možné, že se jí hodně lidí ptá na osobní věci typu pohlaví miminka a termínu porodu, když se pak někomu zdá fotka s rodinným náhrobkem pobuřující.

Jak se říká sto lidí, sto chutí a názorů na jedinou věc. Rodinná fotka ze hřbitova určitě nepatří k těm nehoráznostem, které se někdy dají na sociální síti najít.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy