Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Berenika Kohoutová se už zase svlékala: Tentokrát to rozjela na pánských záchodech

Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
Berenika Kohoutová ví, že šokovat jakýmkoliv způsobem se může často vyplatit. V tomto případě se jí to rozhodně povedlo. A možná už ani moc nescházelo, aby se na snímku, jemuž dominují její krásná stehna, představil i její rozkrok...

Berenika se objevila na Českých lvech. A i když na sebe během večera nestrhla velkou pozornost, rozhodně se jí to daří teď. Tedy poté, co ukázala snímek s odhalenými stehny a připsala k němu skutečnost, že se převlékala na toaletách.

„Já mám šatnu už tři roky na pánských záchodech ve zrovna neobsazených kabinkách,“ uvedla kráska k fotografii, která ji zachycuje během převlékání.

Hvězda divácky oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas nebo Dabbing Street tak opět dokazuje, že s ní je sranda. Naposledy pro změnu předvedla své rozkošné trojky.

A pokud jde o převlékání, platí to dvojnásobně. Podle všeho je Berenika schopná převléknout se kdekoliv. A co, s jejími sexy křivkami se vůbec nemusí stydět a pánové jistě uznají, že kdyby ji někde u pisoáru potkali, jak si zrovna mění šaty, vůbec jim to vadit nebude.

Související články

Další články